Victoria Beckham to schytala za filtry použité na Instagramu při propagaci své kosmetiky. Žádný make-up, ale 27 filtrů, vysmáli se jí fanoušci

 Celebrity 
31. ledna 2023 08:11 / Mirka Malá
  1
📷
1 fotografie v galerii
Victoria Beckham se snaží propagovat vlastní kosmetickou řadu Depositphotos
Victoria Beckham chtěla ve videu na svém instagramovém účtu propagovat sérum z vlastní kosmetické řady, ale úspěch její snaha neměla. Naopak, Victoria to od fanoušků pořádně schytala za použití filtrů.

Victoria Beckham má na Instagramu přes 30 milionů fanoušků, a to už je pořádná suma lidí, kterým se dá prodat sérum z vlastní kosmetické řady. Ale tentokrát z toho asi nic moc nebude, protože slavná módní návrhářka použila triky k tomu, aby ve videu vypadala i bez make-upu dobře.

Victoria se údajně natáčela před aplikací jakýchkoliv kosmetických produktů a do kamery tvrdila: „Takže jsem tady v Paříži a právě jsem vylezla ze sprchy. Nemám na sobě žádný make-up, jen jsem použila sérum a hydratační krém na omlazení buněk, takže mám pleť připravenou.“

Jenomže fanoušci, respektive fanynky bývalé Spice Girl, zjevně nejsou včerejší a Victorii naprosto prokoukly. Jedna hned napsala: „Žádný make-up, ale 27 filtrů.“ A druhá se přidala: „Miluju tě, ale podkladový korektor a pudr jsou make-up.“ A tak to pokračovalo pořád dál. Další milovnice kosmetiky napsala: „Máš korektor pod očima. Proč je tak těžké být k ženám upřímná? Prostě upřímná. Nic bychom si nemyslely, kdybys nám řekla, že máš nějaký korektor, protože jsi stejně krásná.“ A další poznámka: „Bez make-upu???? Opravdu? Myslím, že jsi skvělá a super stylová, ale přála bych si, abys byla upřímnější, mladé dívky se nemusí srovnávat s ženami s filtry!“

A to je velká pravda a také velký neduh aplikací na sociálních sítích. Málokdo se totiž prezentuje doopravdy tak, jak ve skutečnosti vypadá a mladé dívky se pak snaží dohnat nedosažitelné. A to je tedy případ i Victorie Beckham, která chtěla prodat trochu toho skvělého séra, jenomže s jistou dávkou podvodu ve své prezentaci.

Victoria byla v Paříži na tamním týdnu módy, kam ji doprovázel také manžel David Beckham, který velmi úspěšně prodává svoje jméno i tvář módnímu průmyslu. Proto si nemohl dovolit chybět. Stabilní manželský pár si také našel čas na romantickou večeři, i když spíš trochu snobskou večeři. Beckhamovi si totiž vyrazili do slavné restaurace L‘Ami Louis, která svou prestiž kromě skvělé kuchyně opírá o fakt, že má jen čtrnáct stolů pro hosty a servíruje typická tradiční francouzská jídla.

Ta má David Beckham zjevně velmi rád, protože si objednal šneky a kuře. A svým labužnickým zážitkem se také chlubil na sociálních sítích. Co si dala Victoria, není jasné, protože ta se nepochlubila ničím, ale je dost možné, že jí v restauraci připravili něco speciálního. Victoria je totiž známá tím, že má velmi striktní jídelníček a kromě ryb a vařené zeleniny prakticky nejí nic jiného.

Victoria Beckham měla na pařížském týdnu módy vlastní přehlídku a dělá si naděje, že s novým směrem, který určili noví investoři, do jejího módního impéria, přijdou lepší časy. Není tajemstvím, že Victoriin módní dům je dlouhé roky ve ztrátě, ale letos se díky investorům začalo její značce víc dařit. A pomůže jistě i nová kosmetická řada spolu s koženými doplňky.

Autorský článek, další zdroj: Instagram.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum