V tomhle se letos uháčkuje k smrti! Lucie Bílá: čím starší, tím vyzývavější!

Lucka Bílá zahájila další Černobílé turné
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
05. října 2014 11:35 / Foto: Jan Kolář
  0   0
Nenahraditelná česká zpěvačka Lucie Bílá slavnostně odstartovala v pražském muzeu voskových figurín své již tradiční Černobílé turné. Pro všechny příznivce připravila 5 exkluzivních koncertů, přičemž tři budou v České republice a dva na Slovensku.

„Není třeba měnit něco, co se líbilo, osvědčilo a co funguje. Tohle turné bude stejné jako to loňské, které bylo megaúspěšné. Letos žádná změna nebude, pouze přibude písnička v rockové části. Jde o jeden z největších hitů z mé spolupráce se skupinou Arakain, s kterou chystám příští jaro velké tour,” prozradila nepřehlédnutelná Lucka.

Nepřehlédnutelná proto, že si nejen oblékla upnuté minišaty, ale ještě si obarvila vlasy na červeno! Je vidět, že Bílá přibývající léta neřeší. Spíš se začíná stávat pravidlem, že čím starší, tím vyzývavější Slavice je. Hluboké výstřihy, do nichž si jako vtípek strčí klíčky od automobilu, krátké sukýnky, to je u ní na denním pořádku.

Jestli si dobře vzpomínáte, loni Lucka prodávala jako bonus ještě ručně pletená srdíčka. Podařilo se jí jich tehdy vytvořit celkem 527, což je úctyhodný výkon, když vezmeme v potaz, že jedno trvá asi třicet minut. Jestli tedy nechce nic měnit, mohla by je tentokrát vyrábět znovu. Pokud by se k tomu oblékla do oněch mini s velkým dekoltem, asi by nestačila háčkovat a trhla nový rekord.
📷
3
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Líska je univerzální a přitom nenáročný strom

Styl

Chcete mít krásné a pevné nehty? Bez těchto potravin to opravdu nepůjde

Bydlení

Kompostování v paneláku? Žádný problém. Poradíme vám, jak na to

1. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

2. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

3. "Kurýr" Jason Statham se ožení na Silvestra

4. Leoš Noha promluvil o svém životním stylu

5. Andrea Bezděková válí tenis s tátou

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn