Zamilovaná až po uši. Agáta Hanychová strávila s novým přítelem večer na vrcholu

 Celebrity 
10. ledna 2022 14:00 / Ema Maxová
  6
📷
3 fotografie v galerii
Agáta po boku nového přítele doslova září Jasná Nízké Tatry
Romantická večeře ve sněhovém království v luxusní restauraci Rotunda na Chopku, obloha plná hvězd, čtyřchodové menu a láska jako trám. Agáta Hanychová vyrazila s novým přítelem Andrejem poprvé na dovolenou do zahraničí. A protože je to Slovák a oba milují hory, nemohli poprvé vyrazit jinam než do Tater.

Agáta nemůže být šťastnější. Vztah s jejím posledním přítelem Andrejem sice netrvá ani půl roku, ale podle všeho to vypadá, že se vše ubírá tím správným směrem. Její nový přítel je vskutku partie, kterou Agátě přeje i její kamarádka Hana Mašlíková, která se koncem minulého roku nechala slyšet, že vztahu velmi fandí. Andrej Nikov je chirurgem ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a zároveň i lékařem v pražské Vojenské nemocnici. Nyní si s ním užívá chvíle pohody v Tatrách.

„Miluji Slovensko a miluji Tatry. Strašně ráda se sem vracím. Vždycky jsem tu ale byla pracovně. Poprvé je to dovolená, takže si to užívám se vším všudy,“ přiznala Agáta s tím, že i když ráda vaří a běžně luxusní restaurace o několika chodech nevyhledává, zážitková večeře „Chopok chutí“ ji naprosto nadchla. „Skvělá kuchyně a nádherný výhled na osvětlené Tatry. Všem tento gastronomický zážitek na vrcholu Nízkých Tater doporučuji. Upřímně jsem se těšila, že si od vaření na chvíli odpočinu a že ochutnám nějaká typická slovenská jídla. Strašně se těším na halušky,“ sdělila modelka a influencerka, která celý večer zářila po boku nového přítele Andreje. 

S pohledným chirurgem randí už několik měsíců. A i když je to Slovák, mluví jen česky. „Z počátku jsem netušila, že je ze Slovenska. Nepoznala jsem to. A já přitom slovenštinu tak miluji. Škoda, že ani se mnou nechce slovensky mluvit,“ posteskla si Agáta.

Zamilovaný pár už spolu randí několik měsíců, a i když to údajně nebyla láska na první pohled, nyní je to očividně láska jako trám. „Ano přiznávám, že jsem zamilovaná. Je to po dlouhé době muž, kterého si mohu vážit za to, co dělá. Je velmi inteligentní. Dosud jsem většinou své vztahy moc vážně nebrala. Jsem hodně svobodomyslná a tohle je poprvé muž, kterého si nesmírně vážím a zároveň se ho bojím. To jsem ještě nezažila. A je to lev!“ dodala krásná brunetka, která s přítelem plánuje v Tatrách vyrazit především na lyže a snowboard a užít si zasněžené svahy a slunečné počasí.

Možná je to konečně ten pravý, možná dokonce osudový, muž, se kterým Agáta bude už konečně šťastná. Před tím, než si vzala Jakuba Prachaře, se kterým má dceru Miu, si prošla několika více či méně vážnými vztahy, které ovšem pokaždé ztroskotaly. Ani po rozchodu s otcem svého druhého dítěte však nezůstala dlouho sama a objevovala se v náručí dalších mužů. Jmenujme například truhláře Adama Reitera, podnikatele Jana Loskota či Jiřího Hellera, se kterými randila v minulém roce.

Zdroj: TZ Jasná Nízké Tatry.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod