Zpěvačka Adele koupila od Sylvestera Stalloneho hollywoodský palác za 58 milionů dolarů

 Celebrity 
03. ledna 2022 11:11 / Mirka Malá
  0
📷
1 fotografie v galerii
Adele má v okolí Hollywoodu už tři nemovitosti Sony Music
Adele si pořídila další sídlo v Beverly Hills. Tentokrát jde o obrovský palác po Sylvesteru Stallonovi, za který popová hvězda zaplatila údajně mega částku ve výši 58 milionů dolarů.

Stallone chtěl původně za své sídlo 110 milionů dolarů, ale nikdo neměl zájem. Proto v květnu snížil cenu na 85 milionů a nakonec ho koupila Adele ještě levněji.

Dům má osm ložnic

Pozemek, na kterém se nádherné sídlo nachází, má celkem přes 5,5 tisíce metrů čtverečních. Samotný dům disponuje osmi ložnicemi a dvanácti koupelnami. Celé sídlo je skutečně obrovské, na pozemku nechybí samozřejmě ani bazén.

Adele ale nejspíš lákal fakt, že jde o velmi privátní zónu. Nemovitost se nachází na konci slepé uličky na dlouhé soukromé příjezdové cestě v exkluzivní enklávě. A zabezpečení je velmi dobré, dokonce dvojitou bránou. Nejprve je tedy potřeba projet první bránou, která vede ke skupině domů a další brána pak vede k samotné nemovitosti.

V domě je také wellness, privátní kino, kulečníková místnost, luxusní kancelář, tělocvična a venku se kromě bazénu a luxusní terasy nachází také patovací green. Adele si tak ve svém novém sídle užije dostatek radovánek i soukromí.

Stallone ale rozhodně nebude o jeden dům "chudší". Před koncem roku si koupil jiné sídlo v Palm Beach na Floridě.

Zdroj: Daily Mail, Autoevolution.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod