Ivan Vyskočil a vdova po slavných mužích. Neuvěřitelné shledání po půl století

 Life & Style 
24. června 2021 08:49 / René Černý
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Ivan Vyskočil se s Helenou Rytířovou shledal opět po půl století Jaroslav Hauer / NF Regi BASE I.
Nejenomže hrál Ivan Vyskočil v příbězích o Rychlých šípech, ale teď herec a dabér dostal i šanci podílet se na natočení audioverze knihy určené pro děti a teenagery, která má navíc i charitativní podtext. Díky tomu prožil úžasné setkání a vysekl poklonu dámě, kterou celá ta léta obdivuje!

Přestože se oba desítky let pohybují v oblasti kultury, neviděli se neuvěřitelných 50 let! Teď se spolu po tak dlouhé době opět sešli, a to hned dvakrát. Ivan Vyskočil a režisérka, spisovatelka a vdova po dvou slavných mužích - herci Petru Čepkovi a později po textaři, skladateli a hudebníkovi Zdeňku Rytířovi, Helena Rytířová.

"Sešli jsme se v rámci krásného projektu pro děti a teenagery, který má ještě benefiční podtext. Potkali jsme se u nás v Řevnicích, v našem nahrávacím studiu, kde se natáčela audioverze knihy pro děti a teenagery Regáči. Bylo to krásné shledání s Ivanem. Mám ho moc ráda," prozradila Helena Rytířová.

Vyskočil právě této ženě vysekl obrovskou poklonu a shledání po půl století pro něj bylo neuvěřitelným zážitkem. "My jsme se opravdu neviděli padesát let, a přitom, jako by to včera bylo. Vždycky byla a je to skvělá a krásná ženská a pořád má krásný smích a smysl pro humor, a to je, kromě jiného, na ženských to nejkrásnější," svěřil se Vyskočil, který v audioverzi dobrodružných a napínavých příběhů z dětského prostředí propůjčil hlas vypravěči.

Kniha, na jejímž křtu se Vyskočil s Rytířovou potkali podruhé, obsahuje několik povídek ve stylu Rychlých šípů. Příběhy jsou edukativní a každý je zaměřený na jinou životní situaci, v níž musejí děti obstát. Jsou to povídky napínavé, zábavné, dramatické i poučné. Autorkou je Helena Beránková a vydal ji Nadační fond REGI Base I. věnující se novodobým válečným veteránům, zraněným hasičům, policistům a záchranářům.

"Kromě Kateřiny Brožové, která namluvila všechny ženské role, a Martina Zounara, jehož hlasem mluví mužské postavy, v audioknize figuruje právě Ivan Vyskočil," prozradil autor projektu a režisér Libor Adam.

Výtěžek z prodeje knihy jde na pomoc handicapovaným záchranářům a vojákům nebo policistům. Kniha v tištěném vydání, k níž se konal i křest, vyšla nyní před prázdninami. "Audioverze vyjde na podzim a zájemci, kteří si ji pořídí, mohou udělat radost někomu třeba pod stromečkem na Vánoce a taky zároveň opět přispět na dobrou věc," dodal Hynek Čech, ředitel Nadačního fondu Regi BASE I. 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Sekačka s tupým nožem je za trest. Trávu neposečete a navíc zničíte motor

Styl

Běh může být pro muže po čtyřicítce způsobem, jak zhubnout. Je však nutné běhat správně

Bydlení

Pokud se vaší orchideji nedaří, potřebuje změnu místa. Dodržujte určité zásady

1. Eva Decastelo se rozmluvila o svém manželovi i nejhorším dárku, který v životě dostala

2. Spice Girls se mají dát dohromady. Proč ale Victoria Beckham nechce a comeback skupiny opět bolokuje?

3. Phil Collins je na tom špatně. Přiznal, že už neudrží v rukách ani svoje bubenické paličky

4. Monacký princ Albert je už několik týdnů bez své manželky. Snaží se vyvracet spekulace, že mu Charlene...

5. Natáčení je někdy nebezpečné. Své o tom už ví i herečka Tereza Kostková, která dostala kopanec od...

Zavřít reklamu