Karel Gott o něm prohlašoval, že je jeho možným nástupcem, zatím je jeho život plný afér a ponížení

 Celebrity 
18. listopadu 2020 08:59 / René Černý
  1
📷
8 fotografií v galerii
Karel Gott o Bohuši Matušovi prohlašoval, že ho vidí jako svého možného nástupce Archiv B. Matuše
Mohl být a snad i měl být jedním z mála skutečně relevantních nástupců "božského Káji". Mistr, který vloni zemřel, o něm před pár lety prohlásil, že jestli si umí představit, že ho někdo někdy takzvaně nahradí, pak by to měl být Bohuš Matuš. Jenomže, to by musel mladý zpěvák s jinak fantastickým hlasem na sobě víc pracovat a musel by eliminovat nebezpečí afér, vedoucích až k ponížení.

Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Nicméně jeho story s mladičkou přítelkyní Lucií, s níž čeká dítě, a i některé předchozí aféry jej deklasovaly do řad problémových celebrit. Je to velká škoda. Jedna věc je, že s kým žije, jak žije nebo čeká dítě, je čistě jeho věc, druhou je však mediální obraz a obrázek u veřejnosti. A ta nikomu nic neodpustí.

"Bohuš je bezvadnej kluk, fajn a velký talent. Má hlas, barvu hlasu, kterou tu nemá nikdo. Žel bohu to, co se o něm píše, říká, i když to často není pravda, mu prostě nepomáhá. Měl by víc myslet na to, jak ho veřejnost, ale třeba i různí pořadatelé vnímají," myslí si shodně řada jeho kolegů a přátel i z divadla.

"Nikomu neubližuju, nic špatného jsem neudělal. Snažím se svou práci dělat na sto procent. Každý ať si zamete před vlastním prahem, než bude někoho kritizovat a víme, co dokážou některá média," říká trochu naštvaně Bohuš Matuš.

Má bezesporu pravdu, ale už to, že žije s teprve 17letou dívkou, s níž čeká dítě, je mnohým trnem v oku. A to, jak nedávno vyprávěl, jak jí češe vlásky a podobně, zkrátka česká, poměrně konzervativní veřejnost moc nedává. "Lidé jsou někdy zlí a umí být hodně krutí," přiznává sám zpěvák, jehož písně jsou sice pohlazením sluchu i duše, nicméně to, jak ho veřejnost vnímá, už bohužel ne. 

Navíc si s svým nedávným vyjádřením spojeným se současnou koronavirovou situací opět takzvaně naběhl na vidle. 

"Posledních pár let bylo skvělých, takže finančně zatím nijak nestrádám, ale potíž je v tom, že sedím doma, a to pak člověk snadno může spadnout do alkoholových a podobných excesů, které jsem už zažil dřív. Samozřejmě, že teď cítím zodpovědnost vůči Lucince a holčičce, která se nám narodí, ale při nicnedělání má člověk roupy, tak mě to trochu leká," řekl nedávno. 

Podle jeho kolegů, ale i mediálních odborníků by tohle skutečně velká osobnost neměla nikdy veřejně vypustit. Všichni se shodují na tom, že právě tolik opěvovaný Karel Gott, který byl i Matušovým vzorem, měl také své "aférky" s ženami, ale vždy spíš platil za alfa samce, nicméně fanoušci, ale i ti, kteří ho jen vnímali jako součást showbyznysu, ho nikdy nevnímali jako nějakého šílence nebo blázna. Což se bohužel u Bohuše Matuše v očích některých lidí děje. A to mu rozhodně plusové body nepřidává.

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Tech

Škoda Scala: Praktická stylovka