Novou postavou Cest domů je Andrea Kerestešová. Víme, komu musela kvůli roli podržet!

 Celebrity 
08. ledna 2014 12:53 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Andrea v roli Emy Foto: Archiv TV Prima
Seriál Cesty domů se k nám v novém roce opět vrací. Nečekají nás jen nové situace, ale i nové postavy. Jednou z nich je slovenská herečka Andrea Kerestešová, která se teď pro Cesty domů oficiálně fotila. Předtím si ji ale do parády musela vzít vizážistka, protože na světlech ve fotoateliéru je vidět každý nedostatek. S herečkou, která v seriálu ztvárňuje postavu jménem Ema, si vizážistka pohrála asi hodinu. Udělala jí pečlivý, zato jednoduchý make up. Ona sama se ale nejlépe cítí nenalíčená a hlavně pohodlně oblečená.

,,Já už se tak vnímám, že v podstatě je to součást mojí práce, ale nepatřím k typům žen, které by se v tom vyžívaly. Pro mě je to v podstatě součást práce, posedím a vydržím a podržím, aby ten efekt byl takový, jaký se ode mě požaduje. Ale pro mě je to vlastně ztráta času. Mně se nejvíc líbí, když se ženy nemalují,‘‘ svěřila se TV Prima a doplnila to poznámkou, že když přijde domů, tak první věc, kterou udělá je, že se odlíčí.

Andrea hraje v již osmé řadě seriálu mladou dívku s komplikovanou minulostí. Nová postava by měla zásadně ovlivnit budoucnost některých postav, jež už důvěrně známe. Zároveň bude, nejen vlastní vinou, prožívat velmi složité situace.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech