Nenapravitelná Kubišová! Dělá si z doktorů blázny?

 Celebrity 
15. srpna 2016 03:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Marta Kubišová je nepoučitelná! archiv
Naprosto nepoučitelná a nenapravitelná je ikona české hudby Marta Kubišová . Zpěvačka vloni prodělala infarkt a měla namále. Jak je vidět, asi jí to bylo málo. Stále totiž bere varování doktorů na lehkou váhu a ti mají asi pocit, že si z nich dělá blázny!

Třiasedmdesátiletou Kubišovou lékaři varovali, že pokud razantně neomezí cigarety, nemusí to dobře skončit! Jenže skvělá zpěvačka a žena, která si ledasčím prošla, a za totality zažila příkoří, jako málokdo, si z toho asi moc nedělá!

„Pan profesor říkal, že kafe pít můžu, a já na to, že když k němu nemůžu kouřit, tak ho nechci. A on, že prý k tomu kafi jedno cigáro smím,“ řekla pro Sedmičku zpěvačka. Ovšem už doktorovi asi neřekla, že u jednoho cigárka určitě nezůstane.

Kdo zná Kubišovou ví, že ona s kouřením jen tak nepřestane. „Já si dám tři nebo čtyři kafe denně, a tím pádem jsou to čtyři cigára. Moje paní doktorka na plicním říkala, že když projdete Prahou, tak nasbíráte na pět cigaret. Takže to není takový hřích,“ myslí si zpěvačka.

Jenže to se těžce plete. Protože přímé šlukování nikotinu je úplně jiné, a navíc kouření, jak je známo, způsobuje i rakovinu. A to si zřejmě Marta Kubišová dostatečně neuvědomuje…
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v...

Styl

Přichází podzimní rovnodennost. Naše minulost i budoucnost se v tento čas prolínají, tvrdí astroložka

Tech

Největší krytý oceán světa používá americká armáda pro testování svých válečných lodí a ponorek