Trapná komedie Gregorové. Opravdu si chce vzít svého kolouška Koptíka?

 Celebrity 
13. srpna 2016 04:53 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Hana Gregorová a její o 32 let mladší koloušek Ondřej Koptík! Profimedia
Zešíleli už u Brzobohatých-Gregorů všichni, nebo je to nějaká trapná hra pro novináře, veřejnost. Anebo si chtějí zajistit pozornost? Jak jinak nazvat údajné zásnuby Hany Gregorové s o 32 let mladším přítelem Ondřejem Koptíkem. Pokud bývala Gregorová dobrá herečka, tohle byla nejtrapnější role!

U "zásnub" v rakouských Alpách byl jeden nejmenovaný deník, který i natočil - údajně skrytě, jak slavoman Koptík žádá Hanu Gregorovou o ruku.

"Snad každý, i slepý viděl, že to za prvé vůbec nebylo spontánní, a pak ta rádoby reakce poté, co jí Koptík navlékne prsten, byla jako z trapného, prvorepublikového, němého filmu, kdy herečky hrály, až přehrávaly," komentoval situaci kolem "zásnub" známý Gregorové.

Ten si myslí, že je to všechno jenom komedie, ale nechápe, ostatně jako nikdo, proč to Hana Gregorová dělá. Zda to má zapotřebí? A málokdo věří, že dojde až na svatbu.

"Buď se všichni zbláznili, nebo se mu snaží mediálně pomoct? Copak nevidí, jak je trapná. A ještě si pozvat bulvární novináře? Ona, která kritizovala bulvár, stejně jako její syn Ondřej a jeho novomanželka Táňa Kuchařová? Tomu se říká zhovadilost," míní jeden z kolegů herečky, který si myslí, že jde o divadýlko pro veřejnost.

Podle mnohých známých se Radoslav Brzobohatý, o němž Gregorová tvrdila, že je jediná její velká láska a žádný muž se mu nevyrovná, se musí v hrobě obracet. A nejenom proto. Už i proto, že jeho syn se zřekl svého příjmení a stal se z něj Gregor. Už proto, že si vzal povrchní Táňu Kuchařovou. A teď proto, že jeho žena si chce snad "opravdu" vzít někoho, kdo vyloženě chce pozornost médií a udělá pro to všechno.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co s hromadou polen. Zapomeňte na sekeru, vezměte si na pomoc štípačku na dřevo

Styl

Medvědí česnek má výraznou chuť a podporuje imunitní systém

Bydlení

Jak zútulnit i hodně malý balkon pro příjemné posezení

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu