Trapná komedie Gregorové. Opravdu si chce vzít svého kolouška Koptíka?

 Celebrity 
13. srpna 2016 04:53 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Hana Gregorová a její o 32 let mladší koloušek Ondřej Koptík! Profimedia
Zešíleli už u Brzobohatých-Gregorů všichni, nebo je to nějaká trapná hra pro novináře, veřejnost. Anebo si chtějí zajistit pozornost? Jak jinak nazvat údajné zásnuby Hany Gregorové s o 32 let mladším přítelem Ondřejem Koptíkem. Pokud bývala Gregorová dobrá herečka, tohle byla nejtrapnější role!

U "zásnub" v rakouských Alpách byl jeden nejmenovaný deník, který i natočil - údajně skrytě, jak slavoman Koptík žádá Hanu Gregorovou o ruku.

"Snad každý, i slepý viděl, že to za prvé vůbec nebylo spontánní, a pak ta rádoby reakce poté, co jí Koptík navlékne prsten, byla jako z trapného, prvorepublikového, němého filmu, kdy herečky hrály, až přehrávaly," komentoval situaci kolem "zásnub" známý Gregorové.

Ten si myslí, že je to všechno jenom komedie, ale nechápe, ostatně jako nikdo, proč to Hana Gregorová dělá. Zda to má zapotřebí? A málokdo věří, že dojde až na svatbu.

"Buď se všichni zbláznili, nebo se mu snaží mediálně pomoct? Copak nevidí, jak je trapná. A ještě si pozvat bulvární novináře? Ona, která kritizovala bulvár, stejně jako její syn Ondřej a jeho novomanželka Táňa Kuchařová? Tomu se říká zhovadilost," míní jeden z kolegů herečky, který si myslí, že jde o divadýlko pro veřejnost.

Podle mnohých známých se Radoslav Brzobohatý, o němž Gregorová tvrdila, že je jediná její velká láska a žádný muž se mu nevyrovná, se musí v hrobě obracet. A nejenom proto. Už i proto, že jeho syn se zřekl svého příjmení a stal se z něj Gregor. Už proto, že si vzal povrchní Táňu Kuchařovou. A teď proto, že jeho žena si chce snad "opravdu" vzít někoho, kdo vyloženě chce pozornost médií a udělá pro to všechno.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zoufalý Ivan Vyskočil nevěří, že jeho syn spáchal sebevraždu. Jeho tělo ještě ani nepohřbili

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu