Ewa Farna konečně zdrhla od manažera! To to ale trvalo!

 Celebrity 
11. srpna 2016 03:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Ewa Farna je svobodná. Už jí nesvazuje žádný manažer! Profimedia
Zpěvačka Ewa Farna konečně udělala to, co asi už delší dobu chtěla, jen k tomu neměla dostatek odvahy, a co udělala už dávno Gábina Gunčíková. Zdrhla od manažera Leška Wronky.

Samozřejmě, že Farna Wronkovi vděčí za to, že se jí jako mladé dívenky ujal a udělal z ní hvězdu nejen v Česku, ale i v sousedním Polsku. Otázkou ale je, za jakou cenu...

"Lešek Wronka navždy bude mým objevitelem, tím pádem i strůjcem mé kariéry, která mě dodnes činí šťastnou,“ nechala se zpěvačka slyšet.

"Každý jsme měli však jinou představu o směřování tohoto projektu, cítím, že je na čase roztáhnout křídla, i když určitě párkrát spadnu,“ svěřila se Ewa na sociální síti velmi kulantně.

„Od rodičů už jsem taky z domu odešla a určitě to neznamená, že zapomenu, kde jsem stavěla své první kroky a kdo mě u nich držel za ruku,“ vysvětlila s tím, že Lewron Music Center přeje mnoho úspěšných projektů. „Doufám, že mě fanoušci v nové životní situaci podrží a pomohou mi oslavit mých 10 let na scéně koncertem, který v této nové situaci produkuji sama,“ dodala Ewa Farna.

Dopadla podobně jako kdysi Lucie Bílá. Ta se také trhla od svého objevitele Petra Hanigga. S tím se pak roky nevídala, až nedávno mu přišla popřát k narozeninám.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Friluftsliv je další skandinávská tradice, která zlepšuje psychickou pohodu během podzimu a zimy. Dokáže...

Tech

Nejrychlejší vlaky světa: Čínský maglev letí rychlostí až 460 kilometrů v hodině