A zase ta Gottová! Mistr se jí zastal, ale co ta selekce přátel?

 Celebrity 
12. srpna 2016 04:53 / redakce
  0   0
Ivana Gottová se prý jen snaží manžela chránit!  archiv
Zpěvák Karel Gott se veřejně prý zastal manželky poté, co jeho dlouholetý kamarád, zpěvák Milan Drobný prohlásil, že je slavík v područí své ženy Ivany. Že by snad Štědrý lhal? Jisté ale je, že teď v 77. letech dělá to, co nikdy nedělala - selekci přátel!

Drobný Gottové vyčítá, že když se Karel léčil chemoterapií, a on prozradil médiím jen neškodnou informaci, že se Mistr cítí lépe,ona na něj křičela s tím, že vynáší informace. A že si ho mažou z mobilu.

Ivana Gottová tvrdí, že mu jen napsala sms zprávu, ale že na něj nekřičela. K tomu, aby podala vysvětlení, využila opět mluvčí Anetu Stolczovou.

Co ale ta selekce přátel. To, že s Gottem měsíce nemluvili Lucie Bílá, Hana Zagorová a Štefan Margita nebo Jitka Zelenková.

Sám Karel se ženy zastal s tím, že je vše v pořádku, a on si jen "dovolil" vypnout či ztišit telefon. A že podle svého uvážení pak reaguje na zmeškaná volání nebo sms zprávy. A taky, že jeho žena Ivana mu vždy vzkazy vyřídí a telefon předá.

Už to samo o sobě, že nedávno změněné telefonní číslo Gott skoro nikomu nedal, ani z nejbližších přátel, je divní. "Když chceme mluvit s Karlem, voláme jeho ženě Ivance. Ani jsme vlastně neměli jeho nové telefonní číslo," přiznali manželé Hana Zagorová a Štefan Margita.

Proč ale Gott svým blízkým nové číslo po změně nerozešle, jako každý druhý? To je otázka. Možná jen chce jeho manželka eliminovat denní telefonáty a zprávy. Ale doposud si vše podstatné Karel zařizoval sám. A to je právě všem divné! Někteří se navíc na adresu Ivany nechtějí vůbec vyjadřovat!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu