A zase ta Gottová! Mistr se jí zastal, ale co ta selekce přátel?

 Celebrity 
12. srpna 2016 04:53 / redakce
  0   0
Ivana Gottová se prý jen snaží manžela chránit!  archiv
Zpěvák Karel Gott se veřejně prý zastal manželky poté, co jeho dlouholetý kamarád, zpěvák Milan Drobný prohlásil, že je slavík v područí své ženy Ivany. Že by snad Štědrý lhal? Jisté ale je, že teď v 77. letech dělá to, co nikdy nedělala - selekci přátel!

Drobný Gottové vyčítá, že když se Karel léčil chemoterapií, a on prozradil médiím jen neškodnou informaci, že se Mistr cítí lépe,ona na něj křičela s tím, že vynáší informace. A že si ho mažou z mobilu.

Ivana Gottová tvrdí, že mu jen napsala sms zprávu, ale že na něj nekřičela. K tomu, aby podala vysvětlení, využila opět mluvčí Anetu Stolczovou.

Co ale ta selekce přátel. To, že s Gottem měsíce nemluvili Lucie Bílá, Hana Zagorová a Štefan Margita nebo Jitka Zelenková.

Sám Karel se ženy zastal s tím, že je vše v pořádku, a on si jen "dovolil" vypnout či ztišit telefon. A že podle svého uvážení pak reaguje na zmeškaná volání nebo sms zprávy. A taky, že jeho žena Ivana mu vždy vzkazy vyřídí a telefon předá.

Už to samo o sobě, že nedávno změněné telefonní číslo Gott skoro nikomu nedal, ani z nejbližších přátel, je divní. "Když chceme mluvit s Karlem, voláme jeho ženě Ivance. Ani jsme vlastně neměli jeho nové telefonní číslo," přiznali manželé Hana Zagorová a Štefan Margita.

Proč ale Gott svým blízkým nové číslo po změně nerozešle, jako každý druhý? To je otázka. Možná jen chce jeho manželka eliminovat denní telefonáty a zprávy. Ale doposud si vše podstatné Karel zařizoval sám. A to je právě všem divné! Někteří se navíc na adresu Ivany nechtějí vůbec vyjadřovat!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Léto odchází, je čas zazimovat bazén

Styl

Skutečnosti a mýty o vodě s bublinkami

Bydlení

Chystáte se stavět dům? Od příštího roku musíte počítat s daleko přísnějšími nároky

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu