A zase ta Gottová! Mistr se jí zastal, ale co ta selekce přátel?

 Celebrity 
12. srpna 2016 04:53 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Ivana Gottová se prý jen snaží manžela chránit!  archiv
Zpěvák Karel Gott se veřejně prý zastal manželky poté, co jeho dlouholetý kamarád, zpěvák Milan Drobný prohlásil, že je slavík v područí své ženy Ivany. Že by snad Štědrý lhal? Jisté ale je, že teď v 77. letech dělá to, co nikdy nedělala - selekci přátel!

Drobný Gottové vyčítá, že když se Karel léčil chemoterapií, a on prozradil médiím jen neškodnou informaci, že se Mistr cítí lépe,ona na něj křičela s tím, že vynáší informace. A že si ho mažou z mobilu.

Ivana Gottová tvrdí, že mu jen napsala sms zprávu, ale že na něj nekřičela. K tomu, aby podala vysvětlení, využila opět mluvčí Anetu Stolczovou.

Co ale ta selekce přátel. To, že s Gottem měsíce nemluvili Lucie Bílá, Hana Zagorová a Štefan Margita nebo Jitka Zelenková.

Sám Karel se ženy zastal s tím, že je vše v pořádku, a on si jen "dovolil" vypnout či ztišit telefon. A že podle svého uvážení pak reaguje na zmeškaná volání nebo sms zprávy. A taky, že jeho žena Ivana mu vždy vzkazy vyřídí a telefon předá.

Už to samo o sobě, že nedávno změněné telefonní číslo Gott skoro nikomu nedal, ani z nejbližších přátel, je divní. "Když chceme mluvit s Karlem, voláme jeho ženě Ivance. Ani jsme vlastně neměli jeho nové telefonní číslo," přiznali manželé Hana Zagorová a Štefan Margita.

Proč ale Gott svým blízkým nové číslo po změně nerozešle, jako každý druhý? To je otázka. Možná jen chce jeho manželka eliminovat denní telefonáty a zprávy. Ale doposud si vše podstatné Karel zařizoval sám. A to je právě všem divné! Někteří se navíc na adresu Ivany nechtějí vůbec vyjadřovat!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Christina Ricci kvůli rozvodu musela prodat i svoje kabelky. Manžel ji fyzicky a psychicky týral

Styl

Friluftsliv je další skandinávská tradice, která zlepšuje psychickou pohodu během podzimu a zimy. Dokáže...

Tech

Nejrychlejší vlaky světa: Čínský maglev letí rychlostí až 460 kilometrů v hodině