Nový pár českého šoubyznysu! Exmilenka Kotka to táhne se ženatým členem slavné kapely!

 Celebrity 
21. července 2016 04:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tohle jsou milenci! Voříšková a Cais! archiv
Tak tady něco nehraje! Herečka Tereza Voříšková, která chodila s Vojtou Kotkem je, zdá se, už zase zadaná. Po pár neúspěšných vztazích skončila v náručí člena kapely Tata Bojs. Jenomže problém je v tom, že Milan Cais, s kterým je momentálně na tajné dovolené na Krétě, je ženatý a má dvě děti!

Jak jako první informoval portál Bleskove.cz, který exkluzivně získal informace o tajné romantické dovolené od českého turisty, jenž bydlí kousek od těchto celebrit, společně se objevili už v dubnu.

Voříšková s Caisem se k sobě hodně měli v dubnu na křtu desky moderátorky a zpěvačky Emmy Smetana. A asi tak přeskočila ona pověstná jiskra a už byla ruka v rukávě.

Krásná Tereza, která má ráda jak mladé, tak i vyzrálejší muže, se zdí se, cítí s členem kapely a výtvarníkem šťastná, nemusí nic vysvětlovat. Byla single. Ovšem Cais toho asi doma bude muset vysvětlovat více!

Doma má manželku a dvě děti. Ještě před nějakou dobou o vztahu a rodině básnil. A dokonce tvrdil, že jeho žena na něj nežárlí, že ani nemá důvod. Co se tedy stalo, že teď ten důvod má a on tak hledá štěstí v jiné ženské náruči?

Ani jeden z páru se zatím k mileneckému vztahu nevyjádřil.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít