Exkluzivní informace o stavu Vojty Kotka po bouračce

 Celebrity 
31. července 2020 12:37 / René Černý
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Vojta Kotek se zotavuje z hrozivě vypadající havárie Archiv V. Kotka
Vojta Kotek před třemi dny havaroval na svém Harley Davidson v jižních Čechách. Vrtulníkem byl transportován do českobudějovické nemocnice. Dokonce strávil čas na oddělení JIP. Ve špitále už ale není. Kam zmizel?

Dvaatřicetiletý herec a moderátor utrpěl lehčí poranění páteře. Proto byl vrtulníkem ihned transportován na traumatologii krajské nemocnice v Českých Budějovicích. Nehoda se stala u Stádlece nedaleko Opařan na Táborsku.

"Byl převezen k nám. Utrpěl zranění bederní části páteře. Typická zranění motorkářů. Má poraněné dva obratle, ale operaci nepodstoupil a navíc už u nás ode dneška neleží," prozradil nám ve čtvrtek dobře informovaný zdroj přímo z oddělení chirurgické JIP českobudějovické nemocnice. 

Podle exkluzivních informací byl Vojta Kotek ve čtvrtek převezen na své přání do Prahy. Měl by být v Nemocnici Na Homolce. "Je to docela ,zázrak´, protože často ani rodilého Pražana, který je hospitalizován uz nás, nechtějí přijímat, pokud má být přeložen. V tomto případě sehrálo roli asi to, že jde o známou osobnost," dodala informátorka z oddělení špitálu, kde Kotek ležel.

Zde také podstoupil veškerá vyšetření, včetně magnetické rezonance, CT páteře, mozku, krevních testů. "Operovat ho nemuseli, což bylo velké štěstí. Jinak by samozřejmě převoz nebyl možný. Klidovým režimem a časem se to jeho zranění spraví," dodal odborník z oddělení.

Herci nehoda zkomplikovala život i kromě zdravotní stránky. "Já se snažím to řešit od té doby, co tady ležím, protože mám ještě nějaký projekt, který mám začít točit. Hodně mi to teď zkomplikovalo život," řekl pro TN.cz, jediné médium, kterému se k situaci vyjádřil.

Vojta Kotek měl začít točit film. Nějaký týden se před kameru nedostane. Štáb tak bude muset buďto počkat, nebo roli přeobsadit. 

Kotek měl veliké štěstí, protože nejel příliš rychle a motorku takzvaně položil na bok, když předjížděl traktor, který se náhle jal odbočovat. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje policie a zjišťuje míru zavinění jak traktoristy, tak i motorkáře, tedy Kotka. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybavte si prakticky kuchyni tak, aby se vám v ní vařilo co nejlépe

Styl

Bobovat mohou i nejmenší děti. Přizpůsobte však výběr bobů jejich věku

Bydlení

Sníh na střeše vypadá pohádkově, ale rozhodně je bezpečnější jej včas odstranit

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu