Exkluzivní informace o stavu Vojty Kotka po bouračce

 Celebrity 
31. července 2020 12:37 / René Černý
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Vojta Kotek se zotavuje z hrozivě vypadající havárie Archiv V. Kotka
Vojta Kotek před třemi dny havaroval na svém Harley Davidson v jižních Čechách. Vrtulníkem byl transportován do českobudějovické nemocnice. Dokonce strávil čas na oddělení JIP. Ve špitále už ale není. Kam zmizel?

Dvaatřicetiletý herec a moderátor utrpěl lehčí poranění páteře. Proto byl vrtulníkem ihned transportován na traumatologii krajské nemocnice v Českých Budějovicích. Nehoda se stala u Stádlece nedaleko Opařan na Táborsku.

"Byl převezen k nám. Utrpěl zranění bederní části páteře. Typická zranění motorkářů. Má poraněné dva obratle, ale operaci nepodstoupil a navíc už u nás ode dneška neleží," prozradil nám ve čtvrtek dobře informovaný zdroj přímo z oddělení chirurgické JIP českobudějovické nemocnice. 

Podle exkluzivních informací byl Vojta Kotek ve čtvrtek převezen na své přání do Prahy. Měl by být v Nemocnici Na Homolce. "Je to docela ,zázrak´, protože často ani rodilého Pražana, který je hospitalizován uz nás, nechtějí přijímat, pokud má být přeložen. V tomto případě sehrálo roli asi to, že jde o známou osobnost," dodala informátorka z oddělení špitálu, kde Kotek ležel.

Zde také podstoupil veškerá vyšetření, včetně magnetické rezonance, CT páteře, mozku, krevních testů. "Operovat ho nemuseli, což bylo velké štěstí. Jinak by samozřejmě převoz nebyl možný. Klidovým režimem a časem se to jeho zranění spraví," dodal odborník z oddělení.

Herci nehoda zkomplikovala život i kromě zdravotní stránky. "Já se snažím to řešit od té doby, co tady ležím, protože mám ještě nějaký projekt, který mám začít točit. Hodně mi to teď zkomplikovalo život," řekl pro TN.cz, jediné médium, kterému se k situaci vyjádřil.

Vojta Kotek měl začít točit film. Nějaký týden se před kameru nedostane. Štáb tak bude muset buďto počkat, nebo roli přeobsadit. 

Kotek měl veliké štěstí, protože nejel příliš rychle a motorku takzvaně položil na bok, když předjížděl traktor, který se náhle jal odbočovat. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje policie a zjišťuje míru zavinění jak traktoristy, tak i motorkáře, tedy Kotka. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vana v novém kabátě dodá koupelně nový šmrnc. Existuje mnoho možností, jak ji udělat pěknější

Styl

Plavky vybírejte podle typu postavy. Poradíme, jaké padnou právě vám

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu