Exkluzivní informace o stavu Vojty Kotka po bouračce

 Celebrity 
31. července 2020 12:37 / René Černý
  0
📷
3 fotografie v galerii
Vojta Kotek se zotavuje z hrozivě vypadající havárie Archiv V. Kotka
Vojta Kotek před třemi dny havaroval na svém Harley Davidson v jižních Čechách. Vrtulníkem byl transportován do českobudějovické nemocnice. Dokonce strávil čas na oddělení JIP. Ve špitále už ale není. Kam zmizel?

Dvaatřicetiletý herec a moderátor utrpěl lehčí poranění páteře. Proto byl vrtulníkem ihned transportován na traumatologii krajské nemocnice v Českých Budějovicích. Nehoda se stala u Stádlece nedaleko Opařan na Táborsku.

"Byl převezen k nám. Utrpěl zranění bederní části páteře. Typická zranění motorkářů. Má poraněné dva obratle, ale operaci nepodstoupil a navíc už u nás ode dneška neleží," prozradil nám ve čtvrtek dobře informovaný zdroj přímo z oddělení chirurgické JIP českobudějovické nemocnice. 

Podle exkluzivních informací byl Vojta Kotek ve čtvrtek převezen na své přání do Prahy. Měl by být v Nemocnici Na Homolce. "Je to docela ,zázrak´, protože často ani rodilého Pražana, který je hospitalizován uz nás, nechtějí přijímat, pokud má být přeložen. V tomto případě sehrálo roli asi to, že jde o známou osobnost," dodala informátorka z oddělení špitálu, kde Kotek ležel.

Zde také podstoupil veškerá vyšetření, včetně magnetické rezonance, CT páteře, mozku, krevních testů. "Operovat ho nemuseli, což bylo velké štěstí. Jinak by samozřejmě převoz nebyl možný. Klidovým režimem a časem se to jeho zranění spraví," dodal odborník z oddělení.

Herci nehoda zkomplikovala život i kromě zdravotní stránky. "Já se snažím to řešit od té doby, co tady ležím, protože mám ještě nějaký projekt, který mám začít točit. Hodně mi to teď zkomplikovalo život," řekl pro TN.cz, jediné médium, kterému se k situaci vyjádřil.

Vojta Kotek měl začít točit film. Nějaký týden se před kameru nedostane. Štáb tak bude muset buďto počkat, nebo roli přeobsadit. 

Kotek měl veliké štěstí, protože nejel příliš rychle a motorku takzvaně položil na bok, když předjížděl traktor, který se náhle jal odbočovat. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje policie a zjišťuje míru zavinění jak traktoristy, tak i motorkáře, tedy Kotka. 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech