To je gól! Tenhle známý svlékající se gay bude šéfovat muzikálu a opěře v divadle!

 Celebrity 
18. července 2016 04:00 / redakce
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Lumír Olšovský je teď velký šéf v plzeňském divadle! archiv P. Mráček
Poměrně průměrný herec, dobrý dabér a asi lepší režisér se konečně dočkal. Po létech odříkání, dobývání, někdy možná i trochu podlézání si konečně Lumír Olšovský sáhne na funkci. A ne ledajakou. Stane se šéfem opery a muzikálu v divadle!

Po šestnácti letech končí ve funkci šéfa souboru muzikálu a operety Divadla J. K. Tyla v Plzni Roman Meluzín. A právě jeho Olšovský, který je prý zadobře s každým, s kým je takzvaně "potřeba" ho má nahradit.

„Pan Meluzín byl v čele souboru od roku 2000 a za tu dobu operetní soubor transformoval v moderní muzikálový soubor s progresivní dramaturgií. Pro divadlo odvedl velký kus práce,“ vyjádřil se ředitel plzeňského divadla Martin Otava.

Roman Meluzín odchází z funkce po vzájemné dohodě s vedením divadla, a to k poslednímu červnu. S Divadlem J. K. Tyla bude nadále spolupracovat jako režisér, 26. listopadu bude mít na Nové scéně premiéru muzikál Liduschka (Baarová) v Meluzínově režii.

Na pozici šéfa souboru muzikálu a operety tak už nastoupil od 1. července režisér, producent a herec Lumír Olšovský, který řadu let žije ve vztahu s historikem umění Pavlem Bárem.

Spekuluje se ale o tom, že Olšovský, mimochodem otec už dospělé dcery, si s věrností vrásky nedělá. Čas od času rád v posteli zalaškuje i s jinými frajery. A také se Lumír velmi rád fotí. Třeba nahý před zrcadlem. Snímky pak vystavuje na sociální síti! Tak i šéf muzikálu a opery je přeci jenom člověk...!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Mývalí kočka je něžný obr, který miluje společnost a je ideální k dětem

Styl

Vlašák za socialismu chutnal jinak. Jeho historie je dlouhá, sahá až do první republiky

Bydlení

Jak správně vyčistit pračku, abyste zabili všechny bakterie

1. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

2. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

3. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

4. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

5. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

Zavřít reklamu