Tahle známá česká herečka jede na dovolenou do Nice! Má velký strach!

 Celebrity 
17. července 2016 03:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Chantal Poullain je smutná z toho, co se děje v její rodné Francii. Přesto tam vyráží na dovolenou! archiv
Je známou českou herečkou, byť Češka není! Chantal Poullain, bývá manželka Bolka Polívky a matka jejich syna, herce Vladimíra je strachy bez sebe. Právě dnes se vydává do francouzského Nice, kde ve čtvrtek šílenec povraždil 84 lidí a na 200 jich zranil.

"Jsem z toho pořád v šoku, co se tam stalo. Selhaly bezpečnostní složky, že vůbec toho muže s náklaďákem pustili na kolonádu. On jim řekl, že veze zmrzlinu a to jim stačilo? Nepochopím," řekla VIPstory.cz Chantal Poullain, která za pár týdnů oslaví životní jubileum.

Do Francie jede hlavně proto, že odtud pochází, má tam rodinu, přátele a chce si odpočinout. "Ale mám strach. Samozřejmě, že mám strach. Franice, má nádherná Francie je prostě v hledáčku těch zlořádů. Je to smutné," posteskla si Poullain,která hraje v Divadle Ungelt, z kterého po 17 letech odchází, zpívá šansony a chystá i další projekty.

Snad bude už klid. Doufám, že vše bude v pořádku: těch lidí je mi nesmírně líto. Je to hrozný pocit," dodala Poullain, která se těší i na to, jak v kinech v srpnu uvidí novou komedii Zdeňka Trošky Strašidla, kde hraje její syn Vladimír.

"Na to se moc těším. Mám ráda komedie a myslím si, že se lidi chtějí bavit. Pana Trošku obdivuju," dodala Chantal.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím