I tyhle české celebrity soutěží v Pevnosti Boyard! To je ale kombinace!

 Celebrity 
19. července 2016 04:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
I tyhle české celebrity dostaly šanci soutěžit v Pevnosti Boyard! Facebook
Televize Prima vsadí na podzim na reality show Pevnost Boyard. Slavného otce Furase si zahraje Jan Rosák. Jinak se na západ Francie vydává na 50 českých celebrit. Ale ta skladba lidí vás rozseká!

Prachař, Dolanský, Pizingerová, Hanychová, Kynychová, Leichtová, Noid Bárta, ale taky tapnokouzelník Richard Nedvěd, bývalá olympionička Kateřina Neumannová, zpěvačka Leona Machálková, herec Martin Písařík nebo herec Daniel Bambas.

Ti všichni a desítky dalších se zúčastní slavné reality show, kde se soutěží k hlavní cenu. Musíte přelstít "Paklíče" strážce pevnosti i otce Furase.

"Je to náročné, točí se každý díl den, vlastně dva dny jste na místě. Ale jinak je to super zážitek," prozradil jeden ze soutěžících s tím, že on oficiálně nesmí o účasti v show mluvit.

Tento týden Prima představí podzimní schéma vysílání, do kterého paří právě Pevnost Boyard. Kromě výše jmenovaných se mají zúčastnit Ondřej a Táňa Gregrovi a další. Bude to opravdu taková pecka, jakou si od toho producenti slibují? Uvidíme...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Proč je důležité sušit vlasy ručníkem dříve, než použijete výživovou masku

Tech

Je krásnější než raketoplán. Radian One je nové vesmírné plavidlo budoucnosti

Zavřít reklamu