SMUTNÁ ZPRÁVA: Režisérka Marie Poledňáková bojuje o život!

 Celebrity 
18. července 2016 06:42 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Marie Poledňáková po prodělané mrtvici bojuje na ARO o život! archiv ČT
Jedna z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších režisérek Marie Poledňáková bojuje o život. Po původním srdečním kolapsu, kdy jí vrtulník transportoval do nemocnice v Jihlavě z její chalupy, jí za pár týdnů odvážel do Prahy. Diagnóza? Cévní mozková příhoda!

Režisérka filmů jako Jak vytrhnout velrybě stoličku, Líbáš jako Bůh a dalších bojuje o život je hospitalizována na ARO Ústřední vojenské nemocnice v Praze a všichni se za ní modlí. Především rodina, sousedi s Martinic na Vysočině, kde má chalupu a kde jí její sousedka našla nehybně ležící na posteli. Měli jít na houby, ale protože Poledňáková se neozývala, šla se za ní podívat.

„Našla ji nehybně ležící na posteli. Okamžitě zavolala záchranku a ta vrtulník,“ popsala další sousedka události.

Když Poledňákovou záchranáři odváželi, byla na tom velmi špatně. Už čtvrtý den je na ARO. Syn Petr i přátelé doufají, že se z toho dostane. Stejně tak kamarádka a herečka, maminka zpěvačky Petry Hapkové - Zora Ulla Kesler. Ta dokonce na nedávných 70. Vlastimila Harapese ve Státní opeře četla dopis, který mu režisérka jako vzkaz napsala a poslala. "Nebylo jí dobře, nechtěla se do opery vydat, tak mě poprosila, abych ho přečetla," prozradila Kessler.

Poledňáková má už roky problémy se srdcem.Byla také poměrně silnou kuřačkou a ani to nemuselo přispět k jejímu zdravotnímu stavu. Především je ale možné, že původní srdeční kolaps má s mrtvicí souvislost. Mohla něco zanedbat, či lékaři něco přehlédnout. Nebo se prostě vše seběhlo náhodou.

"Teď je důležité, aby se Marie z toho dostala a byla v pořádku," doufají její přátelé, včetně Zory Ully Kesler.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum