Nerudná Bohdalka se odmítla fotit! Proč tedy jezdí na festival, když jí to nebaví?

 Celebrity 
02. června 2016 04:53 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jiřina Bohdalová prý pár fanoušků na festivalu ve Zlíně zklamala!  archiv
Hodně velké zklamání zažily desítky lidí v rámci Zlínského filmového festivalu. Mnozí se těšili na hereckou ikonu Jiřinu Bohdalovou. Jenže jaké přišlo jejich zklamání, když zažili herečku v ne příliš dobré náladě!

"Byla nějaká protivná, moc se nechtěla podepisovat a ani fotit se nechtěla s fanoušky. Proč sem jezdí, když jí to nebaví a obtěžuje. Je tu hlavně kvůli dětem, a přitom právě na ně je alergická. Byla jsem tam s dcerkou a prosily jsme ji o autogram. Do památníčku udělala čmaropis, a když jí partner požádal, zda by se s námi vyfotila, udělala ksicht, otočila se a nějaký chlap z ochranky řekl, že se "paní Bohdalová rozhodně fotit nebude a musí už jít"," svěřila se paní Jana, návštěvnice festivalu.

Nebyla ale jediná kdo si na přístup Jiřiny Bohdalové stěžoval. Prý i někteří další měli podobnou zkušenost. "To Helena Vondráčková se taky moc fotit nechtěla, ale byla milá, příjemná, jako vždy a ještě hezky zpívala," podotkla další z návštěvnic festivalu ve Zlíně.

Je pochopitelné vzhledem k věku, že Jiřina Bohdalová nemusí mít vždy tu nejlepší náladu. Navíc při střídání počasí a tlaku se nemusí cítit nejlépe. Fanoušky ale mrzí, že jde o dětský filmový festival a právě mnohé děti, i jejich rodiče, kteří vyrůstali na jejích rolích a herečka nemá na ně náladu.

"Tak ať sem nejezdí a je to. Každý rok je stejná. Na chvilku se ukáže, pár lidem se podepíše a jde. Jednou tady dokonce někoho hrozně seřvala," vzpomíná pamětnice.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...