Slavní rodiče prošli s kočárkem Prahou. A padl i rekord!

 Celebrity 
01. června 2016 16:00 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Na akci S kočátkem Prahou vyrazila řada celebrit, třeba Iveta Vítová Lutovská S kočárkem Prahou
Slavné maminky s kočárky prošly Prahou. Ve Žlutých lázních se konal už 7. ročník akce S KOČÁRKEM PRAHOU. Letos poprvé akci se uskutečnil Slušný pochod, kdy se na 3,5 km dlouhou trasu podél Vltavy se vydala tisícovka maminek. Podporu happeningu, bojujícímu za toleranci a bezpečnost ve veřejném prostoru vyjádřilo na 5000 lidí a byl prolomen rekord v počtu kočárků na jednom místě, sešlo se jich 1264.

S kočárkem Prahou šly třeba slavné maminky, jako Iveta Vítová Lutovská, Andrea Kalivodová, Sandra Nováková, Míša Maurerová, Jana Bernášková, Kateřina Kristelová, Eva Decastelo, ale i tatínek Bořek Slezáček.

Aktivní rodiče s dětmi tak ovládli centrum Prahy a kromě účasti v pochodu na akci do Žlutých lázní směřovali i historickou tramvají a speciálně vypraveným parníkem. „O parník byl podle očekávání největší zájem, zdarma se svezlo takřka tisíc spokojených cestujících,“ sdělila nadšení z velkého počtu návštěvníků Olga Kunešová, zakladatelka iniciativy.

„Je to super nápad. Moc nás to baví a jsme rádi, že jsme to absolvovali,“ svěřila se VIPstory.cz moderátorka a herečka Eva Decastelo.

Nadšená byla i operní diva Andrea Kalivodová se svým manželem, nebo Míša Maurerová. „Je to pecka takhle vyrazit a podpořit dobrou věc,“ pochvalovala si herečka a moderátorka, která točí teď třeba cestopisný magazín Bedekr, který spolumoderuje s Petrem Rajchertem.

Zahanbit se nenechal ani Bořek Slezáček, který jako táta je podle mnohých žen velmi sexy.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...