Putinův podraz na Eltona Johna? Odmítl ho přijmout!

 Celebrity 
01. června 2016 03:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Elton John tohle tedy od Putina nečekal! archiv
Zpěvák a Sir Elton John je v rozpacích. Měl se setkat s druhým nejmocnějším mužem světa, ale nestalo se. Vladimír Putin, i přesto, že to veřejně medializoval, se s Johnem nesešel. A to spolu měli řešit zásadní otázky gay a lesbické komunity v Rusku a přístupu země k této problematice.

Elton je prý naštvaný a zároveň neví, co si o kroku Putina má myslet. Navíc stále uvažoval o tom, zda si z něj zase nějaký vtipálek neudělal legraci.

„Před pár týdny jsme byli s Eltonem Johnem v korespondenci a dohodli jsme se, že pokud to časový program obou stran dovolí, setkají se. Tentokrát se ale schůzka bohužel konat nebude,“ uvedl mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov.

Sám zpěvák byl zprávou dost rozrušen, protože Rusko navštívil a na setkání s prezidentem se těšil.

„Jejich plány zkrátka schůzku neumožňují, ale to neznamená, že se nesetkají příště,“ dodal Peskov.

„Brzy navštívím Moskvu a rád bych se s panem Putinem potkal nad šálkem čaje, abych si s ním z očí do očí promluvil. Budu mluvit, co mi mohou. Když tak mě zastřelí a co. Je mi to jedno. Jediným způsobem je dialog,“ plánoval Sir Elton John před časem.

Nyní bude čekat, zda se mu Kreml ozve. Teď je v Rusku v rámci své tour. Kdy se do této země opět dostane, sám nyní neví.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?