Gottova manželka instruuje přátele, jak mají postupovat, když s Mistrem chtějí mluvit

 Celebrity 
18. listopadu 2015 16:50 / redakce
  0   0
Ivana Gottová je prostředníkem mezi nemocným manželem a jeho přáteli a kolegy Profimedia
Manželka těžce nemocného Karla Gotta Ivana začala instruovat jeho přátele a kolegy, jak mají postupovat, když chtějí se zpěvákem mluvit, nebo ho třeba navštívit. Nejbližším lidem rozeslala sms zprávu, kde jim vše vysvětluje,

„Pokud něco Karlovi chcete vzkázat, neříkejte to přes televize, rádia, ale napište to mně a já mu dám vaše vzkazy přečíst. Pokud chcete s Karlem mluvit nebo ho navštívit, tak mi prosím také napište,“ píše v textovce určené třeba Lucii Bílé, Heleně Vondráčkové, Ladislavu Štaidlovi a dalším Ivana Gottová.

Ta tímto způsobem chce zřejmě zabránit spekulacím a dohadům, jak na tom její manžel je a zda jej vůbec mohou pozdravit. Zdá se, že Karel Gott je na tom alespoň, co se psychiky týče, už o něco lépe. Třetím týdnem prochází náročnou léčbou pomocí chemoterapie a jeho organismus je zřejmě stále vysílený a téměř bez imunity. Proto nemůže přijímat návštěvy takzvaně z očí do očí.

Lékaři mají jen trochu obavu, že po tomto vzkazu se návštěvy za Gottem jenom pohrnou a Mistr nebude mít klid na léčbu. Přeci jen, každý z jeho přátel ho chce podpořit, prohodit s ním pár vět, i když jen přes sklo. Zpěvák stále leží na separovaném pokoji kvůli možné infekci.

To, že by příští týden o víkendu dorazil na předávání Slavíků, je stále nejisté, tedy spíš nemožné. "Pokud by se takový pacient vydal do davu lidí, je téměř jisté, že chytí nějakou chřipku, virózu, což by pro něj bylo velmi nebezpečné," vysvětluje situaci jeden z lékařů, onkologů
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak nachystat skvělou zahradní party u grilu

Styl

Bez slunečních brýlí se v létě neobejdete. Jaké jsou letos v módě?

Bydlení

Jak můžeme v horkých dnech ochladit sebe i domov bez klimatizace?

1. Sexy maminka Andrea Verešová dováděla se svými dětmi na skluzavkách

2. Vztah Jágra a Kopřivové je minulostí! Stojí za jejich rozchodem tento svalnatý mladík?

3. Eliška Bučková přistižena ve svatebních šatech! Bude se snad vdávat?

4. Jakub Kohák umí překvapit. Co prozradil o svých školních výsledcích?

5. Proč muzikál Tarzan rozplakal Evu Burešovou?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu