Režisér Troška a jeho nebezpečné pokusy s dětmi?

 Celebrity 
05. října 2015 10:55 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Zdeněk Troška v kouzelné laboratoři učí děti pěkné věci... produkce filmu Strašidla
Režisér Zdeněk Troška ale učí děti pěkné věci, můžou si říct ti, kteří se podívají na fotky z natáčení jeho nové komedie Strašidla! Chemická laboratoř, kádinky, roztoky, lektvary. Na štěstí jde jen o filmové dekorace a tak dětským hercům nic nehrozí.

Natáčení na zámku Líšno u Benešova je jednou z lokací, kde řádí Strašidla, která ale žijí v současnosti. Tereza Kostková, její maminka Carmen Mayerová, Jiří Dvořák, Broněk Kotiš, Vladimír Polívka, Sára Sandeva a další se zabydleli právě tam.

Scény v kouzelné laboratoři se natáčely celý den a dětem ani dospělým rozhodně nehrozilo nebezpečí! "Jsou to všechno atrapy a nic s ničím nereaguje. Je to jedna velká legrace, ale vše vypadá reálně," říká Zdeněk Troška s replikou lidské kosti v ruce.

Trošku si herci pochvalují. "Na nikoho nekřičí, je milý, přátelský a vždy předehraje hercům to, co mají udělat, jak si to představuje. Navíc vypráví vtipy a na place je dobrá nálada," svěřila se i Tereza Kostková, která hraje kouzelnici, jenž právě vaří čarovné lektvary.

Natáčení pokračuje do konce října. Premiéru naplánovali producenti na léto příštího roku.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí