Vignerová zpět s Kolečkem. Nesvačilová se údajně opět zhroutila

 Celebrity 
29. března 2023 10:32 / Pavla Krejčí
  1
📷
1 fotografie v galerii
Aneta Vignerová si Kolečka stále drží u sebe NextFoto
Zcela nevinná fotografie vrhla na milostné zájmy Petra Kolečka nové světlo. Jeho ex Aneta Vignerová ho totiž vyfotila zachumlaného v posteli. Byť vedle něj seděl syn Jiříček, je poměrně zarážející hovět si během návštěvy v posteli ženy, s níž nemá svou minulost úplně vyřešenou…

Na milostný trojúhelník mezi Petrem Kolečkem, Anetou Vignerovou a Denisou Nesvačilovou se jen tak nezapomene. A vzhledem k tomu, jak se situace neustále mění a na povrch vyplouvají nové okolnosti, tuto kauzu k ledu uložit vlastně ani nelze.

Se stavem věcí patrně není spokojena ani jedna žena. Zatímco milenka Denisa Nesvačilová ztrácí nervy, důkazem je incident s pořezáním nožem, jak před pár týdny informoval Blesk, Vignerová se naopak cítí jako na koni a nejspíše záměrně čeří vody a provokuje. Kolečkovi totiž měla posílat fotografie, na nichž je spoře oděná. Není divu, že Nesvačilová podlehla afektu.

A jak se zdá, s provokací modelka nepřestane. Na Instagramu zveřejnila video, na němž se její takzvaný bývalý válí u ní v posteli. Ačkoliv po jeho boku seděl brečící syn, pohled to byl vskutku prapodivný. Scénárista totiž leží téměř až po hlavu zachumlaný v peřinách. To jsou zvláštní zvyky během návštěvy u syna, byť s Vignerovou bývali partneři. Jeho zrzavá múza zrovna nadšena nebyla.

Aneta poslední měsíce tvrdí, že je se situací srovnaná a s otcem svého dítěte komunikuje pouze na přátelské rovině. Slova a činy však mluví různě. Prý si naplno užívá svobodu a rozchod jí vlastně nakonec poskytl možnost začít znovu. To však nevylučuje fakt, že ono užívání stále může zahrnovat nevěrného Kolečka.

I když se Aneta dušovala, že třetí šance nedává, pravda možná bude trochu jinde. S Kolečkem prý strávila jeho narozeniny, a Denisa tak ostrouhala. Dokonce se měla podle informací webu eXtra.cz po shlédnutí videa z postele zhroutit. 

„Denise zavolala kámoška, ať se podívá na video z Anetina Instagramu. Měla tam v posteli Kolečka. A Denisa se hned rozsypala. Byli spolu v pohodě, těšila se, až spolu oslaví jeho narozky, vymýšlela mu dárek. A teď tohle. Další zrada. Nemůže to vydýchat,“ svěřil se webu kamarád herečky.

Láska je však slepá, proto Denisa nakonec vždycky nevěrnému partnerovi odpustí a vrátí se k němu. Není divu, že mu milostné kolečko natolik vyhovuje. „Jenže on jí zase něco nakuká. Jako vždycky. Denisa ho až nekriticky zbožňuje, takže mu to určitě jako vždy odpustí. Jako by neměla žádnou sebeúctu. Žádný z nás jí neřekne do očí pravdu, že tohle nikam nepovede, že to není zdravý, že si ji Petr nezaslouží. Ona to ani nechce slyšet,“ dodal zdroj. 

Podle všeho se co týden priority Kolečka mění. Jeden týden Nesvačilová, druhý Vignerová. Nekonečné kolečko tak bezvýsledně pokračuje...

Záhy po odhaleních ze zákulisí jejich trojice se objevila další šokující informace. Kolečko se měl údajně před dvěma týdny oženit s Vignerovou. Pokud je to pravda, jedná se opravdu o velký bizár, jelikož se na Českých lvech promenádoval po boku Nesvačilové.

Oběma ženám by dozajista prospělo, kdyby na Petra Kolečka raději nadobro zapomněly...

Autorský článek, další zdroje: eXtra.cz, Blesk, Instagram

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...