Krainová, Sklovská, Bagárová pomohly dobré věci!

 Celebrity 
18. prosince 2015 03:01 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Simona Krainová s návrhářskou Janou Pištělovou se s dalšími kolegy zúčastnila prospěšné módní přehlídky  Martin Krystynek, QEP
Jedno slavnější jméno vedle druhého se objevilo na charitativní večerní módní přehlídce ve slovenském Popradu. Simona Krainová (48), Sisa Sklovská, Monika Bagárová, nebo unikátní skupina The Pastels tak vybrali skoro 140 tisíc korun a pomohli třem potřebným rodinám.

Díky těmto celebritám budou mít ve třech rodinách o něco veselejší Vánoce. Dobré srdce osobností, které jinak vystupují za deseti, až stotisícové částky se ukázalo v pravou chvíli. Když je třeba, neváhají a pomůžou. Stejně, jako teď v AquaCity v Popradě.

Součástí přehlídky byla i dražba šat od skvělé módní návrhářky Jany Pištělové, které nakonec daly krásnou sumu 5000 eur. Vydražil je jeden ze zájemců pro svou ženu.

Exkluzivním hostem akce, kterou moderovali Jan Tribula a Diana Hagerová, byla Simona Krainová, která se na přehlídkové molo postavila letos pouze podruhé.

„Jsem vždy velmi ráda, když můžu pomoct tam, kde to má opravdu smysl. Bylo mi ctí na takto skvělé akci být a těší mě, že přispěli svou účastí i mé kolegyně,“ podotkla Simona Krainová.

„Krainová mě velmi překvapila. Udělala ve svých 42 letech takovou show, že brada spadla určitě i dvacetiletým modelkám. Fakt nás to bavilo a byla to skvělá skladba celebrit a hlavně pro dobrou věc,“ prozradil VIPstory.cz jeden z návštěvníků benefiční akce.

Například Monika Bagárová zazpívala tři písničky, z čehož jednu vánoční – Tři oříšky pro Popelku. Atmosféru pak dokreslilo několik malých dětí převlečených za andílky, v průvodu s Krainovou, která v róbě vypadala jako princezna.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Stěna za linkou je důležitou součástí kuchyně. Stěžejní je volba materiálu

Styl

Crossbody kabelky se snadno nosí a uvolní vám ruce

Bydlení

Malou místnost lze opticky zvětšit různými způsoby. I vhodným výběrem podlahy

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu