Dagmar Havlová oslavila 70. narozeniny: Rodina jí uspořádala tajnou oslavu, přišli i její kolegové z divadla

 Celebrity 
27. března 2023 08:08 / Pavla Krejčí
  0
📷
1 fotografie v galerii
Dagmar Havlová si i po sedmdesátce uchovává půvab NextFoto
Nestárnoucí Dagmar Havlová oslavila významné životní jubileum. Její kolegové a známí přichystali tajnou oslavu na její 70. narozeniny, která proběhla v restauraci na břehu Vltavy.

Bývalá herečka a první dáma Dagmar Havlová patří mezi nezapomenutelné české ikony. Postupující věk na ní vůbec není znát, dokonce by se dalo říci, že s věkem je jen krásnější a krásnější. Z toho důvodu by jí nikdo nehádal sedmdesátku, kterou před pár dny oslavila.

Touha slavit rok co rok slábne, proto neměla v plánu nic velkého. Za přítomnosti rodiny a několika přátel si chtěla užít příjemně strávený čas. Proto pro ni bylo velkým překvapením, když malá oslava nabrala úplně jiného směru. Popřát jí přišlo nespočet kolegů, kteří rádi viděli její radost. 

„Malá rodinná oslava, kterou pro mě uspořádala rodina a pár přátel se proměnila ve vítání desítek kolegů a kamarádů. Byl to pro mě šok! Krásný šok!!“ začala v popisku příspěvku z oslavy. Mezi přítomnými byly známé tváře jako Miroslav Donutil, Bolek Polívka, Jiří Strach nebo Štefan Margita.

Během posledních dnů se jí sešlo spoustu gratulací a milých vzkazů, kterými se nyní pečlivě probírá. „Virtuální detox mi udělal dobře, ale už se začínám probírat dopisy, květinami, dárky téměř nepřetržitě! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Leč – není v mých silách odpovědět všem. Ani kdyby mi bylo 20,“ dodala na Instagramu.

Za nápadem uspořádat tajnou oslavu stála její dcera Nina, přičemž o výzdobu se postarala Olga Lounová. „Narozeninovou oslavu zorganizovala rodina a pár přátel jako překvapení pro paní Havlovou,“ řekla Aha! mluvčí Havlové Aneta Stolzová. Jeden z přítomných pak pro deník dodal: „Nina se rozhodla pozvat čtyřicet lidí, uchystala tedy spíš komorní setkání.“

Dagmar je důkazem, že se rebelka může proměnit v pravou dámu. Toho docílila, když se vzdala herectví a později se stala první dámou po svatbě s Václavem Havlem. Když však bývalý prezident zemřel, k herectví se opět vrátila a dokázala, že svým šarmem a širokými úsměvy stále patří mezi oblíbené české tváře.

Přestože uplynulo od smrti Havla více než deset let, Dagmar stále vykonává aktivity, které se s ním pojí. Jejím životním posláním je charitativní organizace Vize 97, kterou společně založili, a vedle toho se rovněž věnuje i fungování Knihovny Václava Havla, jak uvádí web iDnes.cz.

Přejeme Dagmar Havlové vše nejlepší!

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

Autorský článek, další zdroje: Aha!, iDnes.cz, Instagram

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum