Co se doopravdy děje? Adele slavila narozeniny bez svého přítele. Ten si užíval na mejdanu s LeBronem

 Celebrity 
10. května 2022 07:36 / Mirka Malá
  0
📷
1 fotografie v galerii
Adele oslavila 24. narozeniny Depositphotos
Je to jen pár měsíců, co se poprvé objevily zprávy o tom, že vztah zpěvačky Adele a basketbalového agenta Riche Paula není zrovna v pohodě. A otazníky nad tím, jak to tihle dva vlastně mají, se objevily znovu poté, co zpěvačka slavila narozeniny bez svého přítele.

A co víc, ten si zatím užíval na mejdanu s basketbalovou hvězdou LeBronem Jamesem. Paul, LeBron a další do party si vyrazili do exkluzivního klubu v Miami na pánskou jízdu, jak zjistil New York Post. V Miami se konal závod Formule 1, a tak se to tam slavnými po různých večírcích jen hemží.

Adele oslavila narozeniny na Instagramu

Zatímco si Paul užíval s kumpány v Miami, Adele se vydala na Instagram, aby tam možná chvílemi poněkud pateticky rekapitulovala svůj dosavadní život. "Jaký rozdíl dělá rok! Pokud čas bude hojit a vyhlazovat všechny záhyby v mém životě, jako to dělá doteď, pak se nemůžu dočkat, až mi bude 60! Nikdy jsem nebyla šťastnější!" napsala Adele.

A pokračovala. "Tolik lekcí, tolik požehnání, za které je třeba být vděčná. Tohle je 34 a miluju to tady! Děkuji za narozeninovou lásku jako vždy.”

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Adele (@adele)

 

O Adele a Paulovi se poprvé začalo mluvit v červenci 2021, když spolu byli spatřeni, jak sedí v první řadě na pátém zápase finále NBA. O několik dní později dvojice potvrdila, že tvoří pár. Letos v únoru na přímý dotaz ohledně zasnoubení Adele neodpověděla, nicméně v rozhovoru připustila, že by ráda měla ještě další dítě.

Zdá se ale, že její vztah s Paulem není zrovna žádná procházka růžovou zahradou. Jejich vztah se bez dramatických situací zjevně neobejde. Povídá se dokonce, že za zrušením jejího rezidenčního koncertování v Las Vegas je právě nestabilita vztahu s Paulem. Zasvěcený zdroj tehdy tvrdil, že se v té době velmi hádali a jejich vztah byl nestabilní, což vyústilo ve scény, které Adele předvedla během zvukové zkoušky na svůj první koncert v Las Vegas. Svoji rezidenturu nakonec úplně zrušila a odjela za Paulem.

Podle stejného zdroje je Adele velmi emotivní a má sklony ke dramatickým scénkám. Na druhé straně Rich Paul je agentem NBA, který je často na cestách a hodně času tráví se svými sportovci. A tam někde zřejmě bude zakopaný pes.

Zda ale fakt, že Adele slavila narozeniny bez svého přítele znamená, že pár se definitivně rozešel, se nepodařilo zatím nikomu ověřit. Jak to s jejím vztahem tedy bude dál, ukáže až čas.

Zdroj: New York Post - Page Six, Geo News

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legenda dětských pořadů Michal Nesvadba oznámil konec

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu