Justin Timberlake slaví 10 let v chomoutu. Manželka Jessica Biel mu odpouští nevěry za tučné odškodné

 Celebrity 
27. dubna 2022 11:49 / Mirka Malá
  1
📷
2 fotografie v galerii
Jessica Biel tvrdí, že je v manželství šťastná Depositphotos
Justin Timberlake a Jessica Biel zanedlouho oslaví desetileté výročí svého manželství. A sama Jessica se rozpovídala o tom, jak jim to doma funguje i po takové době.

"Někdy mám pocit, jakoby 10 let uteklo jako mrknutí oka, a jindy mám pocit, že 10 let, je opravdu podstatná část něčího života‘,“ rozpovídala se Jessica Biel pro Access Hollywood. "Jsem na to opravdu hrdá. Měli jsme své vzestupy a pády jako každý a jsem na to opravdu hrdá, stále jsem šťastná a miluji svůj život," řekla.

Musela mu odpustit nevěry

Jessica Biel sice tvrdí, že je šťastná, ale nebylo tomu tak během manželství vždy. V roce 2020 potkal pár velký skandál, když byl Timberlake nachytán v nočním klubu v New Orleans s herečkou Alishou Wainwright, se kterou se přinejmenším veřejně vzájemně osahávali.

Tehdy prominentnímu páru pomohla k udržení manželství párová terapie. Povídá se, že Timberlake se opravdu snažil, aby o svoji manželku tehdy nepřišel. Timberlake údajně cítil vinu a dokonce se veřejně své ženě omlouval na Instragramu, kde přiznal své pochybení a klasicky se vymlouval na to, že toho vypil víc, než bylo zdrávo. "Omlouvám se své úžasné ženě a rodině, že jsem je přivedl do takové situace, a soustředím se na to, abych byl tím nejlepším manželem a otcem, jakým mohu být," napsal tehdy.

Povídá se také, že Timberlake žil dvojí život už v době, kdy s Jessicou Biel začal v roce 2010 chodit. Timberlake tehdy údajně podvedl Biel, když měl třídenní úlet s herečkou Olivií Munn poté, co jí a ostatním řekl, že s Jessicou skončil. To se opravdu nakonec stalo, když se Timberlake a Biel na jaře roku 2011 skutečně rozešli a některé zdroje citovaly Timberlakea, že nebyl ve vztahu šťastný.

Kromě Olivie Munn měl mít také řadu dalších aférek. Nakonec mu ale Jessica Biel chyběla a pár se k sobě vrátil už během následujícího měsíce. A na konci roku 2011 Timberlake požádal Jessicu o ruku. Podle zprávy Daily News z roku 2013 si ale Jessica Biel udělala pojistku v podobě předmanželské smlouvy, díky které má inkasovat 500 tisíc dolarů za každou zpěvákovu odhalenou nevěru. Musí to být tedy opravdu krásné a harmonické manželství...

Zdroj: Access Hollywood, Mercury News

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město