Bílá má “novou maminku” i velkou rodinu! A podstoupila operaci!

 Celebrity 
23. března 2017 04:51 / Marek Pokorný
  9   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Díky Radkovi získala Lucie Bílá novou rodinu i maminku! Facebook
Lucie Bílá před rokem navždy ztratila svou milovanou maminku Hanu. Nyní je ale zase šťatsná. Díky svému příteli Radkovi získala novou velkou rodinu, ale i “novou maminku”

Za svou potencionální tchýní, která je jen o něci starší, než ona sama, se zpěvačka vydala spolu s Radkem do jednoho z ostravských paneláků. Zde právě pané Fejerčáková, jak se jmenoval původně i Radek Filipi, bydlí.

„Asi tak tři neděle nazpátek jsme tady viděli nakupovat Lucku Bílou v jednom obchodě,“ sdělil Blesku soused Radkovy maminky. „Určitě byli na návštěvě u paní Fejerčákové. Co by jinak tady v těch končinách taky dělala?,” podotkl soused. 

Lucie Bílá to, že se s maminkou svého o 18 let mladšího přítele setkala, nepopírá. Naopak se novou rodinou už pochlubila!

„Radka miluje celé mé okolí. A já jsem zase šťastná za jeho maminku a dva bratry. Vždycky jsem si přála velkou rodinu a teď ji mám,“ řekla Lucie, která je prý do přítele zamilovaná jako puberťačka.

„Kamarádkám o něm neustále vypráví. Je prostě šťastná a nenechá si to ničím zkazit,” dodal jeden z kolegů Lucie Bílé z Karlínského divadla.

Zpěvačka má kromě nového přítele, nové maminky i "nové oči". Respektive nechala si opravit zrak. Na speciální klinice jí zákrokem pomohli od dioptrií!

„Ráda bych se podělila o svou zkušenost. Asi jako každý jsem se bála, ale od prvního okamžiku na klinice Gemini ve Zlíně jsem měla pocit, že jsem doma. Nádherná atmosféra, milý personál, sestry, lékaři. Díky všem a především panu primáři Pavlu Stodůlkovi jsem odjížděla jako z milé návštěvy. To, že vidím a mých pět dioptrií je fuč, považuji za malý zázrak," napsala na sociální síti Lucie Bílá! 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Mikrovlnou troubu můžete vyčistit snadno a rychle. Stačí se držet několika rad

Styl

Co napovídá střih vlasů o vaší povaze

Bydlení

Protopte přes zimu co nejméně. Užitečné tipy, které vám pomohou ušetřit peníze

1. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

2. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

3. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

4. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

5. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu

Zavřít reklamu