Tak moc by si Dáda Patrasová přála Felixe Slováčka zpět, že je schopna říkat cokoli

 Celebrity 
04. prosince 2020 12:56 / René Černý
  1   0
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Takhle společně Vánoce Patrasová se Slováčkem už dlouho neslaví Archiv FTV Prima
Přání je otcem myšlenky, říká se. U zpěvačky a herečky Dády Patrasové to platí dvojnásob. Tak moc by si přála svého stále ještě manžela, hudebníka Felixe Slováčka zpět, že je schopna říkat cokoli. Možná i nepravdy. Alespoň tak to totiž vypadá v situaci, která opět oba manžele zásadně rozděluje.

Patrasová se nedávno svěřila, že se s Felixem vidí denně, ona mu dokonce vyvařuje a nepřímo poslala jeho partnerce, výtvarnici Lucii Gelemové vzkaz ve smyslu, že je otázkou, zda si může být jeho láskou k ní tak jistá. To ovšem nadzvedlo Slováčka, který situaci objasnil.

"Já v naší vile vyklízím kancelář, tak tam skoro denně chodím, ale jinak se nic nemění. S Lucií se taky nic nemění," říká saxofonista a člověk, který se v showbyznysu pohybuje přes 40 let. 

„V této době se mám asi jako všichni ostatní. Jsme stále zavření doma. Mám kočku, mám psa, dělají mi společnost. A vařím pro manžela," řekla Patrasová v televizním rozhovoru a dodala: „Vypadá to, že jeho paní asi nevaří, nevím." 

Zaspekulovala, že je otázkou, zda její manžel, kterého se ona sama nehodlá vzdát, už proto, že by přišla o značnou část společně získaného majetku, s Lucií Gelemovou stále je. Přitom sama Patrasová přiznává, že má svého italského přítele a vše je údajně taky naprosto v pořádku. 

„Jsem s Lucií, hodlám s ní být i nadále a jsem s ní spokojený," vzkázal Slováček a také jeho partnerka uvedla, že je vše v pořádku. Jsou střídavě v Praze a na chalupě v jižních Čechách, kterou adventně vyzdobili a užívají si pohody. 

Jako v každém vztahu přijdou občas mráčky, ale kde ne, že? "Jsme spolu, jsme spokojení a ať si každý vypráví, co chce a říká si, co chce, to je jeho věc...," doplnila nepřímo na adresu Dády Patrasové Gelemová, která pracuje i pro Správu Pražského hradu. 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Sezona komárů začala. Jak se proti nim bránit a jaké možnosti využít

Styl

Klimatizace člověku v létě uleví. Může ale také ničit zrak, svaly i klouby

Bydlení

Udržte v domě dobrou energii. Zavírejte koupelnu a sklápějte záchodové prkénko

1. Kristýna Hrušínská měla v Pánském klubu stylového kanárkově žlutého parťáka

2. Vrátila se do Evropy a šla pod skalpel. Zuzana Belohorcová prozradila, co si nechala vylepšit tentokrát

3. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

4. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

5. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Zavřít reklamu