Tak moc by si Dáda Patrasová přála Felixe Slováčka zpět, že je schopna říkat cokoli

 Celebrity 
04. prosince 2020 12:56 / René Černý
  1   0
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Takhle společně Vánoce Patrasová se Slováčkem už dlouho neslaví Archiv FTV Prima
Přání je otcem myšlenky, říká se. U zpěvačky a herečky Dády Patrasové to platí dvojnásob. Tak moc by si přála svého stále ještě manžela, hudebníka Felixe Slováčka zpět, že je schopna říkat cokoli. Možná i nepravdy. Alespoň tak to totiž vypadá v situaci, která opět oba manžele zásadně rozděluje.

Patrasová se nedávno svěřila, že se s Felixem vidí denně, ona mu dokonce vyvařuje a nepřímo poslala jeho partnerce, výtvarnici Lucii Gelemové vzkaz ve smyslu, že je otázkou, zda si může být jeho láskou k ní tak jistá. To ovšem nadzvedlo Slováčka, který situaci objasnil.

"Já v naší vile vyklízím kancelář, tak tam skoro denně chodím, ale jinak se nic nemění. S Lucií se taky nic nemění," říká saxofonista a člověk, který se v showbyznysu pohybuje přes 40 let. 

„V této době se mám asi jako všichni ostatní. Jsme stále zavření doma. Mám kočku, mám psa, dělají mi společnost. A vařím pro manžela," řekla Patrasová v televizním rozhovoru a dodala: „Vypadá to, že jeho paní asi nevaří, nevím." 

Zaspekulovala, že je otázkou, zda její manžel, kterého se ona sama nehodlá vzdát, už proto, že by přišla o značnou část společně získaného majetku, s Lucií Gelemovou stále je. Přitom sama Patrasová přiznává, že má svého italského přítele a vše je údajně taky naprosto v pořádku. 

„Jsem s Lucií, hodlám s ní být i nadále a jsem s ní spokojený," vzkázal Slováček a také jeho partnerka uvedla, že je vše v pořádku. Jsou střídavě v Praze a na chalupě v jižních Čechách, kterou adventně vyzdobili a užívají si pohody. 

Jako v každém vztahu přijdou občas mráčky, ale kde ne, že? "Jsme spolu, jsme spokojení a ať si každý vypráví, co chce a říká si, co chce, to je jeho věc...," doplnila nepřímo na adresu Dády Patrasové Gelemová, která pracuje i pro Správu Pražského hradu. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Ovesné vločky mají široké využití. Odstraní pach, vyčistí ruce a poslouží i dětem

Styl

Retinol je významnou složkou péče o pleť. Pokud vaši kůži dráždí, zkuste jeho přírodní alternativu

Bydlení

Připravte zahradnické nářadí na novou sezonu. Rzi se lze zbavit snadněji, než si myslíte

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu