Josef Laufer je stále na oddělení ARO. Banální operace kolene se změnila v boj o holý život

 Celebrity 
31. března 2020 13:41 / René Černý
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Josef Laufer je zatím stále ve velmi vážném stavu Archiv
Loni v srpnu oslavil své 80. narozeniny. Nyní už je více jak dva týdny v nemocnici v umělém spánku. Původně téměř banální operace kolene se změnila v boj o holý život. Zpěvákovi a herci totiž vypovědělo službu srdce a po nutné resuscitaci zůstává tento bonviván stále na oddělení ARO!

Strach o Josefa Laufera mají jak jeho dcera Estrer, tak vážně nemocná manželka, známá kostýmní výtvarnice Irena Greifová, o níž se zpěvák a herec léta obětavě staral. Ona sama je nyní na rehabilitační klinice, sama o sebe se postarat nemůže, ale tíží ji, že její milovaný manžel je na tom ještě hůře. 

"Doufáme všichni, že se Pepa z toho brzy dostane, vzbudí se bez následků a zase bude řádit na jevišti. Je to bezvadnej chlap a velkej profesionál," řekl jeho kolega a kamarád, nejobsazovanější český herec malých rolí u nás i v zahraničí Jan Kuželka, který s Lauferem léta hraje třeba v Divadle Broadway v muzikálech.

Přitom před pár týdny sršel Laufer, jehož písnička Sbohem lásko, já jedu dál, patří k velikým hitům, vtipem a energií. "Čeká mě operace kolene, ale to je laparoskopie a budu za dva tři dny doma," těšil se zpěvák a herec, mimochodem rodilý Francouz. 

Netušil však, že se banální zákrok změní v boj o život. "Jeho srdce vypovědělo službu a museli ho resuscitovat. Vypadalo to, že ho ztratí, ale podařilo se. Teď je v umělém spánku a než ho probudí, musí mu takzvaně okysličit mozek, aby zregeneroval poté, co byl pár minut bez sebe a mozek bez kyslíku," prozradila jedna z jeho kamarádek a kolegyň.

Všichni doufají, že Laufer se z toho dostane, pořádně si pak odpočine a od září, kdy se kvůli koronaviru nejspíš otevřou divadla, bude zase na pódiích i v kulturácích na svých recitálech zářit.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Křupavé dýňové houstičky vnesou do vašeho domova závan podzimu

Styl

Pokud trpíte na bolesti žaludku, poradíme vám, jak se bolesti rychle a efektivně zbavit

Bydlení

Pár snadných fíglů, jak lehce oddělit žloutek od bílku bez zbytečných nehod

1. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu

2. Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu...

3. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

4. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

5. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

Zavřít reklamu