Josef Laufer je stále na oddělení ARO. Banální operace kolene se změnila v boj o holý život

 Celebrity 
31. března 2020 13:41 / René Černý
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Josef Laufer je zatím stále ve velmi vážném stavu Archiv
Loni v srpnu oslavil své 80. narozeniny. Nyní už je více jak dva týdny v nemocnici v umělém spánku. Původně téměř banální operace kolene se změnila v boj o holý život. Zpěvákovi a herci totiž vypovědělo službu srdce a po nutné resuscitaci zůstává tento bonviván stále na oddělení ARO!

Strach o Josefa Laufera mají jak jeho dcera Estrer, tak vážně nemocná manželka, známá kostýmní výtvarnice Irena Greifová, o níž se zpěvák a herec léta obětavě staral. Ona sama je nyní na rehabilitační klinice, sama o sebe se postarat nemůže, ale tíží ji, že její milovaný manžel je na tom ještě hůře. 

"Doufáme všichni, že se Pepa z toho brzy dostane, vzbudí se bez následků a zase bude řádit na jevišti. Je to bezvadnej chlap a velkej profesionál," řekl jeho kolega a kamarád, nejobsazovanější český herec malých rolí u nás i v zahraničí Jan Kuželka, který s Lauferem léta hraje třeba v Divadle Broadway v muzikálech.

Přitom před pár týdny sršel Laufer, jehož písnička Sbohem lásko, já jedu dál, patří k velikým hitům, vtipem a energií. "Čeká mě operace kolene, ale to je laparoskopie a budu za dva tři dny doma," těšil se zpěvák a herec, mimochodem rodilý Francouz. 

Netušil však, že se banální zákrok změní v boj o život. "Jeho srdce vypovědělo službu a museli ho resuscitovat. Vypadalo to, že ho ztratí, ale podařilo se. Teď je v umělém spánku a než ho probudí, musí mu takzvaně okysličit mozek, aby zregeneroval poté, co byl pár minut bez sebe a mozek bez kyslíku," prozradila jedna z jeho kamarádek a kolegyň.

Všichni doufají, že Laufer se z toho dostane, pořádně si pak odpočine a od září, kdy se kvůli koronaviru nejspíš otevřou divadla, bude zase na pódiích i v kulturácích na svých recitálech zářit.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Digestoř nejen pro kuchyně s komínem. Existují řešení velmi účinná, a přitom cenově dostupná

Styl

Obchodní dům Kotva měl být symbolem blahobytu socialismu

Bydlení

Hromada prádla k žehlení je jako zlý sen. Máme pár tipů, jak si žehlení usnadnit

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu