Slováček s Gelemovou utekli před koronavirovým šílenstvím na venkov

 Celebrity 
28. března 2020 08:45 / René Černý
  2   1
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Felix Slováček s Lucií Gelemovou v klidu na venkově Archiv L. Gelemové
Skvělý český hudebník Felix Slováček je bohužel už ve věku, který je rizikový pro přenos nákaz a infekcí. Proto jej jeho partnerka výtvarnice Lucie Gelemová už před dvěma týdny sbalila a "unesla" do rodných jižních Čech!

Na chalupě na Třeboňsku, která patří jejím rodičům, je jim spolu dobře. Vaří, smaží, pečou, chodí na procházky a jak se zdá, je jim spolu dobře. A rozhodně neřeší, že je od sebe dělí téměř čtyřicet let věku. 

„Jsem rodačka z Českých Budějovic a Třeboňsko považuji za nejkrásnější kraj na světě. Kraj mého dětství. Rádi zde zůstaneme bydlet, jak to bude situace vyžadovat. Starám se tady o Felixe, ráda mu peču a vymýšlím recepty. Vařím, peru, uklízím, zútulňuji, je to klasika jako v Praze, akorát tady na chalupě si to více užívám,“ svěřila se Lucie Gelemová, která se už těší na blížící se Velikonoce, i když letos budou trochu jiné. 

Sama Lucie funguje jako správná hospodyňka. Vaří, peče, smaží a její Felix ji u toho velmi zdárně sekunduje. Evidentně ho to baví a užívá si chvíle volna, klidu, pohody a čerstvého vzduchu. Společně vyrážejí na zdravotní procházky, tráví čas na zahradě. 

Lucie má také čas na svou profesi výtvarnice. Maluje obrazy, vyrábí velmi hezké suvenýry a jak se zdá, také ji to velmi baví a těší. "My jsme v pohodě a jsme rádi, že tu můžeme být. A jak to vypadá, asi ještě nějaký čas budeme," podotkl Slováček.

Se svou dcerou Aničkou, kterou čeká v dubnu náročná onkologická operace, si denně volá a i se zbytkem rodiny jsou v telefonickém kontaktu. Jižní Čechy se tak na čas staly jejich druhým domovem a evidentně jim nic ke štěstí nechybí. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Křupavé dýňové houstičky vnesou do vašeho domova závan podzimu

Styl

Pokud trpíte na bolesti žaludku, poradíme vám, jak se bolesti rychle a efektivně zbavit

Bydlení

Pár snadných fíglů, jak lehce oddělit žloutek od bílku bez zbytečných nehod

1. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu

2. Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu...

3. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

4. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

5. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

Zavřít reklamu