Slováček s Gelemovou utekli před koronavirovým šílenstvím na venkov

 Celebrity 
28. března 2020 08:45 / René Černý
  2   1
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Felix Slováček s Lucií Gelemovou v klidu na venkově Archiv L. Gelemové
Skvělý český hudebník Felix Slováček je bohužel už ve věku, který je rizikový pro přenos nákaz a infekcí. Proto jej jeho partnerka výtvarnice Lucie Gelemová už před dvěma týdny sbalila a "unesla" do rodných jižních Čech!

Na chalupě na Třeboňsku, která patří jejím rodičům, je jim spolu dobře. Vaří, smaží, pečou, chodí na procházky a jak se zdá, je jim spolu dobře. A rozhodně neřeší, že je od sebe dělí téměř čtyřicet let věku. 

„Jsem rodačka z Českých Budějovic a Třeboňsko považuji za nejkrásnější kraj na světě. Kraj mého dětství. Rádi zde zůstaneme bydlet, jak to bude situace vyžadovat. Starám se tady o Felixe, ráda mu peču a vymýšlím recepty. Vařím, peru, uklízím, zútulňuji, je to klasika jako v Praze, akorát tady na chalupě si to více užívám,“ svěřila se Lucie Gelemová, která se už těší na blížící se Velikonoce, i když letos budou trochu jiné. 

Sama Lucie funguje jako správná hospodyňka. Vaří, peče, smaží a její Felix ji u toho velmi zdárně sekunduje. Evidentně ho to baví a užívá si chvíle volna, klidu, pohody a čerstvého vzduchu. Společně vyrážejí na zdravotní procházky, tráví čas na zahradě. 

Lucie má také čas na svou profesi výtvarnice. Maluje obrazy, vyrábí velmi hezké suvenýry a jak se zdá, také ji to velmi baví a těší. "My jsme v pohodě a jsme rádi, že tu můžeme být. A jak to vypadá, asi ještě nějaký čas budeme," podotkl Slováček.

Se svou dcerou Aničkou, kterou čeká v dubnu náročná onkologická operace, si denně volá a i se zbytkem rodiny jsou v telefonickém kontaktu. Jižní Čechy se tak na čas staly jejich druhým domovem a evidentně jim nic ke štěstí nechybí. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Digestoř nejen pro kuchyně s komínem. Existují řešení velmi účinná, a přitom cenově dostupná

Styl

Právní služby za předem stanovené ceny. Nový projekt mění způsob vyhledávání advokátů

Bydlení

Hromada prádla k žehlení je jako zlý sen. Máme pár tipů, jak si žehlení usnadnit

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu