Adam Mišík je z totálně nemotorizované rodiny, přesto propadl autům

 Celebrity 
28. února 2020 16:33 / Ema Maxová
  7   1
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
Adam se učil u profi jezdce, je tak za volantem sám sebou jistý  / inStory.cz
Když vyrostete v rodině, kde ani jeden z rodičů nemá řidičák a jste neustále odkázáni na kolo, MHD nebo vlastní nohy, možná si na tento způsob života zvyknete a do autoškoly se nijak nehrnete, nebo naopak nedočkavě vyhlížíte osmnáctiny, abyste mohli řídit, stejně jako mladý zpěvák a herec Adam Mišík.

„Auta mám rád, baví mě jezdit. Celý život jsem si přál, abych byl ten průkopník, ten první z naší rodiny, kdo bude mít řidičák,“ říká Adam.

Řidičák si šel vyzvednout v den své plnoletosti. Následně si splnil sen a koupil stylový sportovní kabriolet. Nedávno nastal čas na další nové auto: praktičtější, pohodlnější stroj, který nevypije nádrž, sotva dojedete na kraj města. Vzhledem k tomu, že Adam bydlí v centru, chtělo to něco malého, ale pohodlného s dobrou výbavou. Zároveň si Adam potrpí na trendy design a chytré technologie, takže vystajlovaný interiér a nejmodernější elektronické vychytávky byly pochopitelně na seznamu. A samozřejmě perfektní materiály a precizní zpracování, protože kvalita se pozná na první pohled i na fotkách a vzhledem k tomu, že Adam hodně ze svého života sdílí na sociálních sítích, je třeba držet image. Nakonec padla volba na horkou novinku na trhu, Peugeot 208. 

„Líbí se mi, jak vypadá zvenku. Má fakt hezký zadek. A vevnitř je taky skvělé. Baví mě, jak drží na silnici. Už jsem zkusil jít až na hranici, abych zjistil, co dokáže, a zvládne víc, než jsem čekal. Podle mě v této kategorii předčí auta o několik tisíc dražší.“

Adam tvrdí, že auto je teď jeho nejoblíbenějším dopravním prostředkem. Jezdí s ním všude a rád a chystá se, že ho pořádně provětrá během jarního turné. Přesto ale jeho cesta za volant nebyla úplně hladká. U zkoušek v autoškole ho dvakrát nechali vyhořet a ani s řidičákem, který na třetí pokus získal, se necítil 100% sám sebou jistý. Proto si vzal kurzy řízení s profi rallye jezdcem. Ten ho například přeučil, jak správně držet volant, nastavit si v autě sedadlo, odstranil pár Adamových řidičských chyb a naučil ho předvídat chování jiných řidičů, tedy hlavně předcházet nehodám. Takový zodpovědný přístup rozhodně chválíme!

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Agresivní kočka se dá převychovat. Kárání ani fyzické tresty ale na ni rozhodně neplatí

Styl

Zdravé stravování, které vás nastaví správným směrem a navíc zhubnete přebytečná kila

Bydlení

Začalo období vřesu. Při správné péči vám krásný vydrží roky

1. Nicole Kidman, konečně prozradila, jak a kde ji manžel požádal o ruku. Velmi neobvyklý byl čas zásnub

2. Renčova manželka končí s mateřskou. Vypadá báječně, nafotila kalendář a vrací se i do divadla

3. Londýnský soud rozhodl, že poslední vůle prince Filipa má zůstat tajná po 90 let. Na závěti je něco...

4. Eva Decastelo se rozmluvila o svém manželovi i nejhorším dárku, který v životě dostala

5. Spice Girls se mají dát dohromady. Proč ale Victoria Beckham nechce a comeback skupiny opět bolokuje?

Zavřít reklamu