Šulcová napráskala kolegu Freje a nenechal na něm niť suchou!

 Celebrity 
15. února 2017 02:25 / Marek Pokorný
  0
📷
3 fotografie v galerii
Ladislava Freje jeho kolegyně a bývalka pěkně napráskala! archiv
Ladislava Freje zná většina diváků hlavně díky roli mladého primáře Sovy z Nemocnice na kraji města. Znají ho také jako manželku herečky Věry Galatíkové, která před lety podlehla rakovině. Ale už se málo ví, s kterými dalšími herečkami žil. Teď mu to jeho “bývalka” Jana Šulcová pořádně nandala!

Šulcová, která čerstvě oslavila sedmdesátku se milenkou o pět let staršího Freje stala v době, kdy ona byla vdaná a on ženatý. Psal se rok 1984 a ti dva spolu točili film Oldřich a Božena. 

Na svém exmilenci a kolegovi nenechala nyní niť suchou! „Protože trápil manželku Věru Galatíkovou. Když onemocněla rakovinou, žil s Martou Vančurovou. Když se to dozvěděl, vrátil se sice domů, ale stejně byl s Martou. A Věra to věděla. A to mi připadalo hrozné,“ napráskala v rozhovoru pro Blesk Freje Šulcová, od které je to podle jiných kolegů trochu podpásovka. 

Sám Frej dnes žije s jinou přítelkyní Gábinou a je s ní šťastný. Přemýšleli i o svatbě, ale zatím to na ní nevypadá. Tedy momentálně to prý není na pořadu dne!

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...