Český zpěvák si naběhl a tak musí šetřit. Nedovolil si ani cestu za exotikou!

 Celebrity 
13. února 2017 04:50 / Marek Pokorný
  0
📷
2 fotografie v galerii
Tomáš Klus si musí rozmyslet, zda cestu za exotikou, nebo budování rodinného hnízda! archiv ISIFA
Vydělával miliony, ale teď se musí uskrovnit. Nemohl si letos dovolit ani vysněnou měsíční cestu za exotikou. Tomáš Klus si svou roční pauzou pořádně naběhl. Přišel o veliký balík a tak musí šetřit.

Dřív pro zpěváka nebyl problém utratit statisíce za měsíční pobyt kdesi u moře a užívat si života. Teď si tohle musel odepřít. Letos zůstal s rodinou doma a místo stavění vysněného domu bude nakonec jenom chata. 

„Rozhodli jsme se tak, protože Josefína vlastně ještě tu pravou zimu nikdy nezažila a byli jsme rádi, že ta letošní zima je taková opravdová,“ řekl pro Super.cz Tomáš Klus a zároveň přiznal, že důvod je i finanční. 

„Chceme stavět dům, respektive nejdřív budeme stavět chatu, takže se ty finance musí rozdělit a určit priority. Nejsem stroj na peníze, spíš si život užívám, než abych měl hned všechno postaveno a do toho byl ještě třikrát na dovolené,“ tvrdí Klus. 

Je ale jasné, že peněz nazbyt nemá, a že z toho, co vydělával za veliké peníze před lety, už nemá skoro nic. “Jsme v pohodě, nestěžuju si na nějaký nedostatek. Jen jsem ty toky peněz směřoval jinam,“ tvrdí Klus.

Kam tedy peníze šly, neřekl. Že by splácení dluhů? Původně chtěl mít rodinný dům, teď bude stavět chatu a na rodinný dům si bude muset ještě počkat. Musí se teď hodně otáčet, aby zase pár milionů, které si bude moct užít, vydělal!

 

 

 

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...