Známá zpěvačka se vrací, pokřtila nové CD a ještě pomohla postiženému chlapečkovi!

 Celebrity 
14. února 2017 03:35 / Marek Pokorný
  109   1
📷
Další 2 fotografie v galerii
Klára Kolomazníková s kmotry CD a maminkou s malým Hynečkem, kterému šel výtěžek akce! Petr Mráček
Po osmi letech vydala své CD zpěvačka Klára Kolomazníková, kdysi členka skupiny Holki! Nyní vyslala do světa desku s názvem Nebe spí a už jako CLAARA. Kromě toho ještě křest pojala jako charitativní akci.

Za účasti asi stovky lidí pokřtila v pražském Monarchu CD, které vznikalo několik let. „S Petrem Fiderem jsme si před lety řekli, že uděláme desku. Pak nebyli sponzoři, pak jsem zase porodila, takže to byla taková pauza. Ale teď se to podařilo a jsem za to ráda. Asi to takhle mělo být,” svěřila se Klára Kolomazníková.

Té její novou desku pokřtila herečka a dabérka Regina Řandová, herec a imitátor Petr Martinák, stylista a vizážista Kája Pavlíček a samozřejmě producent a muzikant Petr Fider. Přítomen byl i Kyklom ze skupiny Maxíci, který měl v ten den narozeniny.

Klára Kolomazníková měla kromě toho skvělý nápad, uspořáda v rámci křtu tombolu s vtipnými cenami. Její vítěžek šel na pomoc rodiny malého pětiletého Hynka, který se před lety topil v bazénu a dnes je pohybově postižen. Měsíční rehabilitace proto, aby se mohl alespoň z většiny vrátit do běžného života, přijde na 60 tisíc korun.

„Chtěla jsem nejenom slavit novou desku, ale i pomoct. A vybrala jsem si Hynečka, který je úžasný a jeho rodina je skvělá. A obdivuji jak to vše zvládají a jejich sílu a úsilí. Jsem moc ráda, že se podařily vybrat peníze, alespoň na část té rehabilitace," podotkla Klára Kolomazníková alias Claara

Během hodinky se tak u maminky Hynečka sešlo skoro 6,5 tisíc korun. „Já za to moc a moc děkuji. Vůbec jsem to nečekala a velmi si toho vážíme celý rodina. Jste moc hodní a Klárce přeji, aby se její CD líbilo, prodávalo a poslouchalo, a aby na něj rádi všichni i tančili,” podotkla maminka chlapečka.

Kmotři křtu popřáli CLAAŘE a desce Nebe spí hlavně hodně úspěchů, štěstí, zdraví, lásky a co největší prodej. A Petr Martinák dokonce popřál hned hlasy tří osobností - Vlasty Buriana, Miloše Zemana a Karla Gotta. Tím všechny přítomné výborně pobavil. 

CLAARA, tedy Klára Kolomazníková běžně vystupuje na mnoha akcích a chystá i další projekty. „Těším se na jaro, léto i předvánoční čas, kdy se budu s fanoušky a posluchači potkávat na různých místech. To je pro mě největší odměna,” dodala jinak taky maminka malé Valinky s jejíž výchovou pomáhají Klářini rodiče. 

 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

V březnu je nejvyšší čas začít opět s prací na zahradě. Úkony, které se vyplatí nezanedbat

Styl

Očkování není na místě se bát, je tu s námi již staletí

Bydlení

Zelený byt pro alergika. Jaké pokojovky mu vadit nebudou a kterým se naopak vyhnout

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu