Dvě bývalky Ivana Vyskočila na Valentýna? Proboha, nevypíchaly si oči?

 Celebrity 
15. února 2017 03:35 / Marek Pokorný
  0
📷
6 fotografií v galerii
Dvě bývalky Ivana Vyskočila (vlevo) Lucie Ferencová a Anife Vyskočilová si do vlasů rozhodně nevjely! P. Mráček
Jak to může dopadnout, když se sejdou dvě bývalky, k tomu horkokrevných povah, herce Ivana Vyskočila? Vypíchají si oči, vyškubou si vlasy a padají ostrá slova? Kdekdo by si to myslel, ale kdo přišel na valentýnské perníčkování do pražského perníkářství na Malé Straně, byl v šoku!

Jak Anife Vyskočilová, tak Lucie Ferencová, provozovatelka perníkového království s tradičním českým "peperníkem", byly naprosto v pohodě. Hodně si rozuměly, měly si o čem povídat a jedna druhé se svěřovala se svými radostmi i starostmi.

„Lucka je úžasná A jsem ráda, že po mě měl Ivan tak bezvadnou a šikovnou holku, která má navíc dar od boha dělat tak krásné věci. Ten její Sweet Praguje to není perníkářství to je umělecká galerie," řekla VIPstory.cz věčně usměvavá a vtipná Anife.

Dorazili třeba i muzikáloví fešáci, herci a zpěváci Josef Vágner a Peter Pecha s přítelkyněmi. Skladatel Zdeněk Barták s manželkou, Herec, moderátor a syn Jana Wericha Jiří Werich Petrášek, lékařka a exministryně zdravotnictví Marie Součková, stylista a vizážista Kája Pavlíček či herec a imitátor Petr Martinák. A jak se zdá, všichni si to s perníkem užívali.

„A já slyšela, že tady v Čechách se perník říká hlavně droze...," usmívala se ještě Anife Vyskočilová.

Když si všichni prohlédli perníkové výtvory a dozvěděli se, že pravý český perník pochází z Prahy a Trutnova, a že do něj patří hlavně pepř - od toho právě slovo perník - kdysi “peperník”, jali se do romantických spodních prostor malovat připravené perníčky.

„To jsem zvědav, co z toho vytvoříme,” ptal se Zdeněk Barták. Zadání bylo jasné - Valentýn, ale každý to mohl pojmout po svém. A zatímco někteří dělali srdíčka různě zdobený, například zpěvák Josef Vágner s přítelkyní Marlen vytvořili jakési “puzzle”, které připomínalo sexy děvu v plavkách složenou z několika dílů. A v podstatě také “soutěž” vyhráli. „My jsme nepřišli soutěžit, my jsme přišli proto, aby nám bylo dobře a trochu jsme si zablbli,” svěřil se Vágner.

Všem, kteří perníčky zdobili, se velmi povedli. Někteří budou potravinářskou barvu spojenou s rumovou přísadou, kterou se právě na perníčky maluje, smývat ještě pár dní. „Ale odcházíme s krásným pocitem úžasné atmosféry. Hned bych sem šla pracovat,” svěřila se Marie Součková, podobně jako ostatní hosté. „Já jsem slyšela, že “perník” se říká v Česku taky droze…,” smála se vždy vtipná Anife Vyskočilová.

„Po náročných zkouškách na muzikál Rocky je to skvělá chvíle, jak se zrelaxovat v krásném prostředí a ještě u něčeho tak dobrého, jako je perník,” podotkl hlavní představitel Rockyho Peter Pecha.

„Jsem moc ráda, že přišli tak milí lidé, kteří jsou úspěšní ve svých oborech. Že se jim u nás líbilo a odnesli si také nějaký ten výtvor od nás. A pokud se budou rádi vracet, bude nás to moc těšit,” podotkla perníkářka Lucie Ferencová s příslibem, že podobnou akci chce zorganizovat i na Velikonoce.

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech