Novotný v nemocnici: Už zase mrtvice?

 Celebrity 
01. ledna 2017 04:51 / Marek Pokorný
  6   0
Stav Petra Novotného rozhodně není žádná legrace a možná mu šlo o život! Profimedie
U moderátora Petra Novotného, který byl hospitalizován po Štědrém dnu v nemocnici, se opět mohla objevit mrtvice. Sice byl do nemocnice převezen z důvodu celkové slabosti, ale není vyloučeno, že se v mozku mohla opět objevit krevní sraženina!

Už 69letý bavič, který před třemi lety prodělal mrtvici, musel se učit mluvit a před kameru se zatím vrátit nemůže, na tom není dobře. Jeho syn Pavel sice tvrdí, že táta to zvládne a má humor, ale podle některých informací je na tom velmi špatně.

"Nevím, co říká Petrův syn, kterému se nedá věřit nic, protože si vždy hodně vymýšlel, ale fakt je takový, že to s ním bylo hodně zlé. Má nějaký zánět v mozku a doktoři se báli mrtvice. Dokonce byli připraveni hned operovat," řekl VIPstory.cz zdroj z Vojenské nemocnice ve Střešovicích, kde je Petr Novotný hospitalizován.

Informaci o možném operačním zákroku sám "protekční spratek" Pavel Novotný uvedl na sociální síti. A dodal, že to nebylo třeba. Pokud se i sraženina v hlavě obevila, zřejmě se jí podařilo včasným podáním medikamentů rozpustit. 

Sanitku Novotnému přivolala lékařka, která u něho byla na kontrole. Už od Vánoc nebyl zdravotní stav Petra Novotného nejlepší a ještě ho zhoršila informace, že mi před Štědrým dnem zemřel dlouholetý kamarád Jan Turek (†71) ze skupiny Fešáci, jejíž byl léta členem. 

Novotný byl letos v létě na měsíc v rehabilitačním ústavu v Kladrubech, kde se jej pokoušeli opět více rozhýbat. Ale jeho stav je stále zhruba stejný. "Petr si nemůže často vzpomenout na slova, na některé věci a občas se neorientuje v prostoru a čase," dodal bavičův kamarád.

Známého baviče postihla mrtvice v říjnu 2013 na pražském letišti před odletem do Ameriky. To mu tehdy zachránilo život. Kdyby nastoupil do letadla, zřejmě by nepřežil. 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

V zahradě je vítaná, doma právě naopak. Kuna umí nadělat pořádnou neplechu

Styl

Špatně se vám spí? Nesahejte hned po lécích, pomůže dechové cvičení i ledová voda

Bydlení

Umýt žaluzie je občas potřeba. Jak si jejich čištění zjednodušit?

1. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

2. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

3. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

4. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

5. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

Zavřít reklamu