Bavič Novotný se do televize už nikdy nevrátí! Zhubl a zapomíná!

 Celebrity 
25. června 2017 04:51 / René Kekely
  19   1
📷
Další 1 fotografie v galerii
Petr Novotný se před kameru už nikdy nevrátí! archiv
V 90. letech byl jednou z největších hvězd televizní zábavy. Vydělával miliony, točil televizi, jezdil estrády a vládl šoubyznysu. Dnes je po těžké nemoci v důchodu. Před kamery se bavič Petr Novotný už bohužel nikdy nevrátí!

Před pár lety jej postihla mrtvice. Když se z ní dostal, letos začátkem roku prodělal kolaps organismu a následně i čtyři operace, včetně bypassu. Byl na hranici života a smrti. Dnes se cítí poměrně dobře, ale je stále doma, chodí na procházky a potřebuje neustálou péči 

„V lednu mi táta málem umřel, ale žije a je s námi doma. Hodně chodí na procházky, zhubl a užívá si vnoučata. Myslím, že s nimi je mu nejlíp. On se totiž občas chová jako dítě. Nepamatuje si, co bylo před pěti minutami, ale co před třiceti lety odříká minutu po minutě. Kolikrát mi jednu věc během dne oznámí třikrát, ale já ho vyslechnu a jak říkám, jsem rád, že žije," řekl Blesku bavičův syn Pavel.

Komplikace kvůli onemocnění, zřejmě velká ztráta krátkodobé paměti dělají své. Novotný starší je ve stabilizovaném stavu. Denně bere několik léků, ale chodí na zdravotní procházky a díky své rodině mu nic nechybí. Zpět do práce se ale už nikdy vrátit nebude moct. To ostatně jeho syn sám přiznal!

„S tím je opravdu definitivní konec. Špatně mluví a jak říkám, hodně zapomíná," dodal Novotný.

Petr Novotný se ale má na co těšit. Za pár týdnů se jeho nejmladší dcera Sonia bude vdávat, takže bývalého producenta a baviče čeká příjemná povinnost - odvést dceru k oltáři a sledovat, jak se jeho velká rodina zase o něco rozroste! 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chcete mít dostatek vitaminů i v sychravém počasí? Zmrazte si zeleninu do zásoby

Styl

I gumička do vlasů může zdraví nebezpečná

Bydlení

Tyto věci do vysavače určitě nepatří

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu