Dara neprožila dobrý rok, ale jako máma a partnerka je skvělá!

 Celebrity 
30. prosince 2016 02:25 / Marek Pokorný
  0
📷
3 fotografie v galerii
Šťastná máma Dara Rolins s dcerou Laurou u vánočního stromečku! Instagram
Před Darou Rolins by se dal opravdu smeknout klobouk! Neprožila zrovna dobrý rok. Opustil jí tatínek i nejbližší kamarádka a manažerka Eva Skallová. Přesto dokázala, že umí být skvělá máma i partnerka! Vánoce pro svou rodinu udělala pohádkové!

Dara má práce až nad hlavu, ale každičký volný čas věnuje dceři a příteli Patrikovi, alias Rytmusovi. I Vánoce strávila s nimi a s rodinou a přáteli.

"Snažím se užívat každého dne," říká Dara Rolins, která dobře ví, o čem mluví. A protože ztratila otce i přítelkyni, více se upnula na dceru i přítele. A přes to všechno září štěstím, že má kolem sebe ty, které miluje. Teď, před koncem roku dokonce vyrazila do Krkonoš s rodinkou si zaližovat a užít si zimních radovánek! 

"Dara září, směje se a je vidět, že je šťastná. I když jí u srdce zabolí při každé vzpomínce na tatínka i Evu, zkrátka ví, že musí jít dál. Jako máma je skvělá i jako partnerka. Ona by se rozdala. Má velké srdce," říká jedna z jejích kamarádek.

Dara chce do nového roku vstoupit s nadějí, že 2017 bude rokem lepším, veselejším, a že se jí na pracovním poli bude stále nejméně tak dařit, jako doposud. Tak nezbývá, než jí držet palce! 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město