Známý český herec má problémy a zřejmě bude muset vyhledat psychiatra!

 Celebrity 
31. prosince 2016 03:30 / Marek Pokorný
  2   0
Igor Bareš má velké problémy a odnáší to zdravotně! Archiv FDB
Existenční problémy mohou zřejmě za to, že herec Vinohradského divadla zkolaboval a nyní má i deprese a další problémy. Igor Bareš bude zřejmě muset vyhledat odbornou pomoct, protože za jeho problémy nejsou fyzické potíže, ale spíš psychické!

Kolegové z inscenace Nepřítel lidu Barešovi raději zavolali záchranku. Ve Fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze udělali herci vyšetření, ale vše bez nálezu.

„Lékaři mi řekli, že mé potíže jsou psychosomatického původu,“řekl Bareš Blesku s tím, že se necítí dobře. „I když jsem před představením užil všechny legální podpůrné prostředky, bylo mi stále hůř,“ přiznal herec

Není divu, protože se potýká s obrovskými finančními problémy. Bývalá partnerka na podzim podala žádost o zvýšení alimentů na jejich dceru Sonju (18) a herce, který splácí hypotéku a živí 4 lidi. Jen na alimentech má platit 18 000 korun. A možná bude muset doplatit i rozdíl.

Herec přitom už roky bojuje s vážnou Crohnovou chorobou, tedy chronickým zánětem střev, který někdy končí i smrtí či doživotním vývodem. 

„Nejhorší je, že cítím nejistotu, strach na jevišti. Hrál jsem včera ve Stavovském divadle v Audienci u královny a ty pocity nebyly příjemné. To mě už profesně ohrožuje. Musím vyhledat odbornou pomoc,“ dodal údajně Bareš, který před časem opustil Národní divadlo. Odejít musela i jeho žena Antonie Talacková, a to poté, co se šéfování jako umělecký šéf ujal Daniel Špinar. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Protáhněte ucpaný odpad zapomenutou vychytávkou. Zvládnou to i ženy

Styl

Syndrom zlomeného srdce opravdu existuje. A může být i smrtelný

Bydlení

Nábytek z palet na míru vašemu bytu. Levně si z nich vyrobíte prakticky všechno

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu