Známý český herec má problémy a zřejmě bude muset vyhledat psychiatra!

 Celebrity 
31. prosince 2016 03:30 / Marek Pokorný
  2   0
Igor Bareš má velké problémy a odnáší to zdravotně! Archiv FDB
Existenční problémy mohou zřejmě za to, že herec Vinohradského divadla zkolaboval a nyní má i deprese a další problémy. Igor Bareš bude zřejmě muset vyhledat odbornou pomoct, protože za jeho problémy nejsou fyzické potíže, ale spíš psychické!

Kolegové z inscenace Nepřítel lidu Barešovi raději zavolali záchranku. Ve Fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze udělali herci vyšetření, ale vše bez nálezu.

„Lékaři mi řekli, že mé potíže jsou psychosomatického původu,“řekl Bareš Blesku s tím, že se necítí dobře. „I když jsem před představením užil všechny legální podpůrné prostředky, bylo mi stále hůř,“ přiznal herec

Není divu, protože se potýká s obrovskými finančními problémy. Bývalá partnerka na podzim podala žádost o zvýšení alimentů na jejich dceru Sonju (18) a herce, který splácí hypotéku a živí 4 lidi. Jen na alimentech má platit 18 000 korun. A možná bude muset doplatit i rozdíl.

Herec přitom už roky bojuje s vážnou Crohnovou chorobou, tedy chronickým zánětem střev, který někdy končí i smrtí či doživotním vývodem. 

„Nejhorší je, že cítím nejistotu, strach na jevišti. Hrál jsem včera ve Stavovském divadle v Audienci u královny a ty pocity nebyly příjemné. To mě už profesně ohrožuje. Musím vyhledat odbornou pomoc,“ dodal údajně Bareš, který před časem opustil Národní divadlo. Odejít musela i jeho žena Antonie Talacková, a to poté, co se šéfování jako umělecký šéf ujal Daniel Špinar. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

V zahradě je vítaná, doma právě naopak. Kuna umí nadělat pořádnou neplechu

Styl

Špatně se vám spí? Nesahejte hned po lécích, pomůže dechové cvičení i ledová voda

Bydlení

Umýt žaluzie je občas potřeba. Jak si jejich čištění zjednodušit?

1. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

2. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

3. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

4. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

5. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

Zavřít reklamu