SMUTNÉ! Zemřela filmová žena Louis de Funese - Claude Gensac!

 Celebrity 
28. prosince 2016 02:35 / Marek Pokorný
  0
📷
2 fotografie v galerii
Claude Gensac zemřela ve věku 89 let v Paříži!  Archiv
Ve věku 89 let zemřela v noci na úterý slavná francouzská herečka Claude Gensac, která si mnohokrát zahrála ženu herce Louise de Funèse. O necelý rok tak přežila jeho skutečnou manželku Jeanne Augustine Barthélemy de Maupassant de Funes, která byla praneteří slavného básníka.

Claude Gencas si zahrála roli manželky Louise de Funese nejen v některých dílech série o Četníkách, ale i v komediích Oscar či Senzační prázdniny. Díky tomu mnozí diváci považovali de Funese a Gensac za skutečné manžele. 

“Nikdy jsme nebyli ani manželé, ani partneři, ani milenci. Louise jsem si nesmírně vážila jako člověka i profesionála,” prohlásila v jednom z posledních rozhovorů zesnulá herečka, jenž hrála ještě před několika měsíci i v divadle. 

Na filmování s Louisem de Funesem často a ráda vzpomínala a novináři se jí v každém rozhovoru nezapomínali zeptat na atmosféru i na jejího hereckého kolegu.

Claude Gensac natočila za svou kariéru zhruba stovku filmů. Naposledy se objevila v letošním snímku Baden Baden.

Herečka byla dvakrát vdaná. První manželství s hercem Pierrem Mondym skončilo po dvou letech, to druhé se závodníkem Henrim Cheminem trvalo 19 let, dvojice se rozvedla v roce 1977. Z druhého manželství měla syna Frédérica.

 

 

 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Pozor na falešné seznamky. Vydělávat na konverzaci s neexistujícími lidmi není přímo nezákonné

Tech

Sonda Mars Express je ve vesmíru už 19 let. Teď má ale problémy kvůli Windows 98

Zavřít reklamu