NAŠTVANÍ DIVÁCI: Není to už trochu trapné? Silvestr ovládla skoro 50letá blondýna!

 Celebrity 
01. ledna 2016 03:00 / redakce
  0   0
Barrandovský Silvestr byl opět v "režii" Kateřiny Brožové i Aleše Cibulky. Na snímku se Štefanem Skrúcaným a Sandrou Pogodovou archiv TV Barrandov
Brožová, Cibulka, Brožová, Brožová... Tak vypadaly tři dny včetně Silvestra na televizi Barrandov. Skoro padesátiletá herečka, blondýna a partnerka spolumajitele stanice Kateřina Brožová ovládla program spolu s investigativním a stále více asexuálním Alešem Cibulkou. Do toho ještě mega poutáky přes půl obrazovky!

"Na tom Barrandově se museli zbláznit. Ty poutáky na toho silvestra přes část obrazovky, to je strašný. To nemůžou dostat nějakou pokutu? Nejenom že přetahují reklamy třeba o čtvrt hodiny a program začíná zásadně pozdě, ještě tam svítí celou dobu obří upoutávka na ten jejich trapnej Silvestr, a pak ke všemu je tam tři nebo čtyři večery Brožovka. Hrůza," píší diváci na sociální síť i do redakcí.

Jenže Kateřina Brožová je na Barrandově za královnu. Kdyby chtěla mít celodenní program, tak ho asi má. Ne snad, než by se na ní nedalo dívat, nebo, že by byla špatná moderátorka. To naopak, ale čeho je moc toho je příliš.

"Jen zoufalec může televizi postavit na dvou lidech a na Barrandově je to Brožová a Cibulka. Je to zoufalství a zoufalství a zoufalství. Vždyť tím jedna otravují diváky a pak nedají prostor někomu dalšímu. Nechápu ten jejich styl a programový ředitel musí být opravdu "profík", jen co je pravda," myslí si i jeden z mediálních odborníků.

Natočený mnohahodinový Silvestr, kde se prostřídaly desítky herců, zpěváků a rádoby bavičů nebyl sice k zahození, ale stále stejný a na jedno brdo už několikátým rokem. To vážně Barrandov nemá na víc?
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vychytávky do domácnosti. Jak vyleštit nerezový dřez nebo nablýskat záchod

Styl

Má smysl pořídit si zelený ječmen, nebo je to jen velká bublina?

Bydlení

O životnosti kuchyně často rozhodují materiály, které zvolíte. Ani kvalitní nemusejí být drahé

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu