Nemocný Gott: S kým oslaví Nový rok?

 Celebrity 
31. prosince 2015 08:35 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott je z nemocnice doma. Naposledy se veřejně ukázal v listopadu na předávání Slavíků Profimedia
Karel Gott, který bojuje se zákeřnou rakovinou mízních uzlin, už není v nemocnici. Před Silvestrem byl propuštěn po třetí sérii chemoterapie domů. Po týdnu, kdy před Štědrým dnem nastoupil léčbu, stráví poslední den v roce se svými blízkými.

Jeho dcerky Charlottka a Nellinka pro něj s maminkou Ivanou naplánovali oslavu, vyzdobily celý dům, aby u Gottů na Bertramce bylo veselo. Po Novém roce se za ním chystá několik jeho přátel a kolegů, včetně Karla Štědrého nebo Michala Davida.

To jistě zpěvákovi psychicky pomůže a dodá energii. Na další, čtvrtou chemoterapii nastoupí v polovině ledna. Znamená to, že Gott má od lékařů naplánováno osm nebo dvanáct cyklů léčby, protože se nechal slyšet, že léčit se bude zhruba do dubna. Mezi jednotlivými cykli se nechávají pauzy, aby tělo mohlo trochu zregenerovat.

Právě třetí až čtvrtá chemoterapie je rozhodující proto, aby odborníci mohli s jistotou říct, zda léčba zabírá, či nikoli. U Slavíka zdá se zabírá a cítí se v pohodě. S tím, že přišel o vlasy se smířil. Zatím na veřejnosti nosí čepici a prý si pořídil už i slušivou paruku.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu