Vrátí se Kubišová po infarktu ještě někdy na jeviště?

 Celebrity 
30. prosince 2015 03:03 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Takhle Marta Kubišová opožděně slavila své 73. narozeniny po prodělaném infarktu. S dcerou Kateřinou, kamarádem Milanem Heinem a jeho novým přítelem Martinem facebook
Zpěvačka Marta Kubišová prodělala v den svých 73. narozenin infarkt. Bylo štěstí, že jí byl na blízku její životní přítel, ředitel Divadla Ungelt Milan Hein. Včas přivolal záchranku a to ji zachránilo život. Dnes je zpěvačka už v pořádku. Vrátí se ale ještě někdy na jeviště?

Narozeniny tedy neoslavila 1. listopadu, ale až o více jak dvě měsíce později. Šťastná, že to vše ve zdraví přežila. Skleničku si s ní dali jak dcera a její manažerka v jedné osobě Kateřina, tak i Milan Hein. Ten má po mnoha letech nového a výrazně mladšího přítele Martina.

Oslava to byla skromná jen v kruhu nejbližších přátel. "S Milanem jsme jako brácha se ségrou, prostě jako rodina," říká o vztazích s Heinem Kubišová.

Ta se už 7. ledna vrátí na jeviště Divadla Ungelt. Do toho ji čeká i koncert. Musí sice na sebe dávat pozor, ale pracovat může. Dokonce musí. Jak mnohdy říká, jen z důchodu by nevyšla, proto je ráda, že může pracovat. Co by taky doma dělala, koukala do čtyř stěn? Publikum je její život. Jen musí na sebe dbát, víc odpočívat a nekouřit, což se jí snad podaří aspoň eliminovat,
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Skvělý pomocník na celulitidu i vrásky: Maderoterapie

Dům a zahrada

Připravte si tablety na čištění záchodu. Postačí vám tři suroviny: Jedlá soda, kyselina citronová a...

Zavřít reklamu