Hádky o Popelku: Vorlíček se rozhádal se Šafránkovou, teď i s dalším hercem!

 Celebrity 
30. prosince 2015 04:55 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Václav Vorlíček se nepohodl s dalším z herců ze slavného pohádky o Popelce archiv
Nejkrásnější česká pohádka Tři oříšky pro Popelku si vybírá svou daň za úspěch. Za vším jsou prachy, prachy a zase prachy. Tedy vyjma neshod mezi režisérem Václavem Vorlíčkem a hlavní představitelkou Libuškou Šafránkovou. Teď se do sebe ale pustili i s Pavlem Trávníčkem.

Nejprve Vorlíček nemohl přijít na jméno Šafránkové, protože prý před lety na něj udělala podraz, když nepřišla na jedno natáčení a doslova ho odmítla. Teď zase zuří spor mezi ním a princem Pavlem Trávníčkem.

Jak VIPstory.cz informovalo o Vánocích, Pavel Trávníček chtěl nedávno čtvrt milionu korun za to, že bude tři dny v Norsku na prezentaci slavné pohádky. Jeho manželka a manažerka Monika se sama cítila dotčená tím, že by tam její choť měl tři dny pracovat zadarmo, byť tam Vorlíček jel bez nároku na honorář.

Jenže je vše možná trochu jinak. Režisér tam totiž je za desítky milionů korun na jednání o prodeji práv na Tři oříšky pro Popelku, aby si Norové mohli natočit pohádku se svými herci, podle sebe.

"Pan Vorlíček jel do Norska za miliony, neboť jel prodat Popelku. Prodávat národní poklad, to se nedělá... To už jako Češi nebudeme na nic hrdí,“ napsal Trávníček na sociální síti.

Zřejmě jako odvetu za to, že se režisér Vorlíček nechal slyšet, že Trávníčkův požadavek na statisícový honorář za účast v Norsku je ostuda.

Je vidět, že všichni tu filmařinu opravdu dělají z čisté lásky k řemeslu, jen co je pravda!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá služebná prince Andrewa musela absolvovat školení, aby se mohla správně starat o jeho sbírku 72...

Styl

Skvělý pomocník na celulitidu i vrásky: Maderoterapie

Tech

Rusové po šedesáti letech končí s raketami typu Proton. Jsou nespolehlivé

Zavřít reklamu