Petra Hřebíčková je snad první matkou, která si připadá na mateřské jako na opravdové dovolené

 Celebrity 
09. prosince 2015 03:30 / redakce
  0   0
Petra je letos Ježíšek úplně všude! Europark
Usměvavá blondýnka, kterou známe například ze seriálu Svatby v Benátkách, se letos v létě stala poprvé maminkou. A díky tomu pro ni budou letošní vánoční svátky jiné, než všechny předešlé. "Je to pro mě obrovská změna, protože doposud jsem byla o Vánocích jen v roli dcery, čili toho dítěte. Což ale musím říct, že bylo výborný," směje se Petra a dodává: "Ale říkala jsem si, že už je nejvyšší čas založit si vlastní rodinu, takže teď už je to na mě, být tím Ježíškem."

A právě v úloze Ježíška se ocitla už s předstihem na akci Dopisy Ježíškovi, která se každoročně koná v pražském obchodním centru Europark Štěrboholy a kdokoli zde může splnit konkrétní přání některému z dětí z dvanácti dětských domovů. Stačí si jen vybrat podle fotografie konkrétní dítko a zakoupit dárek, který si přálo ve svém dopise pro Ježíška.

Petra stihla ještě během akce koupit masku piráta, kterou udělá velkou radost malému chlapečkovi z dětského domova v Milovicích. A jak řeší vánoční dárky pro toho svého? "My se zatím se Šimonem domlouváme telepaticky, takže i dopis Ježíškovi jsme vykomunikovali tímto způsobem. Šimonovi je pět měsíců a je to moc hodné dítě. To bude tím věkem. Zatím necupitá a nic neprovádí, jen pěkně leží v postýlce a usmívá se," prozradila Petra něco ze svého přísně střeženého soukromí a přidala konstatování, které mnohé maminky asi dost překvapí: "Musím upřímně říct, že mateřskou dovolenou si užívám opravdu jako dovolenou." Tak to jsme zvědaví, Petro, jak to bude příští rok...
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu