Ježíšek Reye Korantenga je trestuhodně nedochvilný. Nabral zpoždění dvacet let!

 Celebrity 
07. prosince 2015 20:32 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Rey je na dárky machr Europark
Na akci Dopisy Ježíškovi, která se již tradičně pořádá za podpory nadace Zuzany Baudyšové v obchodním centru Europark Štěrboholy, dorazil nakoupit vánoční dárky pro děti ze dětských domovů také Rey Koranteng. "Charitativních organizací je hodně a člověk se v tom těžko orientuje, takže si vybírám. S dětskými domovy ale spolupracuji pravidelně a rád, protože děti vlastně dávají smysl všemu, co děláme. Dopisy Ježíškovi jsou přímá a konkrétní pomoc, to mám raději, než když něco někam dám a někdo jiný rozhoduje, jak to bude použito," říká oblíbený moderátor televizních zpráv.

A jak tento trojnásobný tatínek řeší Ježíška doma? "Pro děti nakupujeme se ženou, ale jsem schopný nakupovat i sám. Léty praxe jsem to vypiloval téměř k dokonalosti. Už tak koncem srpna si zjišťuju, co by si kdo přál, v září se porozhlídnu na internetu, kde se to dá sehnat, popřípadě to rovnou objednám. Dárky pro děti schováváme v garáži a ty pro manželku si nechávám u maminky, aby byla všechna překvapení v bezpečí..." směje se Rey.

Zavzpomínal také na dárek, který si přál jako dítě, ale od rodičů ho nikdy nedostal: "Byla to autodráha. Taková ta klasická s joystickem na drát, kde jezdila dokola dvě autíčka. Tu jsem jako dítě nedostal, ale nakonec jsem se dočkal. Když mi bylo asi dvaatřicet, autodráhu jsem našel pod stromečkem jako dárek od manželky a dětí. Jezdili jsme potom pořád, drželo nás to asi rok. Dnes je autodráha na chalupě a občas se ještě projedeme."
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít