Má nová česká SuperStar šanci se prosadit a porazit i Lucii Bílou?

 Celebrity 
08. prosince 2015 03:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Emma Drobná se stala novou Česko Slovenskou SuperStar Profimedia
Česko Slovensko má novou SuperStar. V neděli večer se jí stala 21letá Slovenka Emma Drobná . Mladá zpěvačka si po sérii dechberoucích výkonů kromě slávy vybojovala i prémii dva miliony korun a d další zajímavé bonusy. Má ale vůbec šanci se prosadit?

Základ do slibné kariéry Emma, která nezapomněla poděkovat všem na světě, avšak nejvíce své rodině, má slušný. "V jednadvaceti letech působí vyspělým dojmem a opravdu je velký talent," nechal se slyšet jeden z porotců Paľo Habera.

Emma Drobná má naprosto originální hlas, je přirozeně hezká a do života dává smysl pro humor.Ema má také zkušenosti z Londýna, kde nějaký čas pobývala.

"Chtěla bych zpívat šansony a popový jazz. Jsem ráda, že jsem to vyhrála, ale opravdu jsem to nečekala," prozradila po vítězství nová SuperStar, o které mnozí hovoří jako o možné budoucí Slavici. Kdo ví...

"Nesmí se nechat, aby jí šoubyznys semlel, protože toho na ní teď bude moc. Pokud zůstane svá a bude na sobě pracovat, má velkou šanci porazit třeba i Lucii Bílou," dodal jeden ze znalců hudby a šoubyznysu, který cestu Emy bedlivě sledoval.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít