Manžel téhle české zpěvačky spáchal sebevraždu! Ona teď slaví!

 Celebrity 
19. listopadu 2015 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Marcela Březinová oslavila včera poměrně zásadní jubileum, tedy vlastně dvě!  Profimedia
Marcela Březinová je sexy dračice, a i když vypadá jako divoška, je to hodně citlivá duše. Před pár lety prožila obrovský šok a drama, to když její manžel spáchal sebevraždu a ona dodnes neví proč. Teď má ovšem důvod k radosti. Slaví jubileum, tedy vlastně hned dvě!

Březinová právě včera oslavila 55 let. Je to neuvěřitelné. Úžasná postava, jiskra v očích a neskutečná energie a náboj. Ke všemu slaví i 35 let na hudební scéně. To není málo. Dala si proto také netradiční dárek. Kromě koncertu a malého turné, tetování.

„Je to pro mě typické tetování. Slibovala jsem si to už dlouho, jen jsem musela dopilovat výtvarně arabsky napsaná jména mých dětí - Jan a Vanda,“ říká Březinová, která právě své potomky považuje za nejdůležitější věci ve svém životě.

A jaký je recept na to, aby zpěvačka vypadala takhle skvěle i ve svém věku? „Cvičím doma, dělám jógu, hýbu se. Pracuji na zahrádce, chodím pěšky, snažím se dobře a zdravě jíst a hlavně mít dobrou náladu. Ne vždy to samozřejmě lze, ale snažím se, aby to převažovalo. A daří se mi to,“ podotýká Marcela Březinová, která také vede jedno z oddělení na Mezinárodní konzervatoři v Praze, kde učí zpěv. A mezi mladými lidmi jí to svědčí.

Březinová, která řadu let vystupovala s OK Bandem, i přesto, že jí osud připravil děsivé chvilky po smrti manžela, má život ráda. Má ráda lidi, svou práci a také zvířata. To všechno jí drží nad vodou. A hlavně hudba. „Bez té si nedovedu představit svůj život, opravdu,“ dodává razantně.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti