Eva si vybrala soupeře do Duelu! Půjde Feuereislová domů už zítra? Nebo si pro ni za pár dní přijede policie?

 VyVolení 
03. října 2013 22:05 / redakce
  0   0
Namistrovaná blondýna věří, že Pepu porazí. Foto: Facebook
Kostky jsou vrženy. Podvodnice Eva, po které jde policie a naštvaní věřitelé, bude o setrvání ve Vile VyVolených bojovat s jednatřicetiletým Pepou. Pražákovi, který se netají tím, že je velký milovník žen, dala Eva v úterý palec a veří, že právě s ním má šanci se do hry o pět miliónů vrátit.

„Chtěla jsem se přiznat, že několik dní před zúčtováním jsem tu měla hodně těžkých,” začala se opět litovat Eva, která ze sebe od chvíle, co do Vily vstoupila, dělá chudinku, které všichni ubližují. „Ale díky tomu zelenému šátku jsem si uvědomila smysl, proč tu jsem, a že chci bojovat. Dneska si volím za soupeře člověka, který na to, jak dlouho tady je, si neuvěřitelně vyskakuje, všude byl a všechno zná. Myslím si o něm, že moc rozumu nepobral. Ten člověk mi ublížil vnitřně, moc dobře věděl, že mi ubližuje a dělal to schválně. Takový lidi venku nesnáším," okomentovala svůj výběr soupeře slávou posedlá blondýna.

Eva půjde do Duelu již podruhé a může jen doufat, že ji diváci vrátí zpět a alepsoň na chvíli ještě unikne průšvihům, které na ni venku čekají! Nepříliš inteligentní blondýna totiž čelí trestnímu oznámení, že se jako majitelka a jednatelka pardubického autobazaru vědomě podílela na jeho tunelování a nebyla jen bílým koněm, jak se všem pokouší namluvit a jak jistě bude tvrdit i nadále.

Na Feuereislovou se valí další a další trestní oznámení podvedených klientů bazaru, kteří tvrdí, že vědomě podepisovala jako jednatelka fiktivní smlouvy o prodejích a převodech aut a klamala věřitele. Je rovněž podezřelá z trestného činu podvodu.

No, bloňďatá Evička je každopádně pěkný ptáček!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Bez motyky se neobejde žádný zahrádkář. Každý typ je ale vhodný k jiné práci

Styl

Svědivá pokožka hlavy může signalizovat i vážné onemocnění

Bydlení

Volný čas doma vybízí k úklidu skříní. Poradíme, jak nejlépe uložit zimní věci

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu