Eva si vybrala soupeře do Duelu! Půjde Feuereislová domů už zítra? Nebo si pro ni za pár dní přijede policie?

 VyVolení 
03. října 2013 22:05 / redakce
  0   0
Namistrovaná blondýna věří, že Pepu porazí. Foto: Facebook
Kostky jsou vrženy. Podvodnice Eva, po které jde policie a naštvaní věřitelé, bude o setrvání ve Vile VyVolených bojovat s jednatřicetiletým Pepou. Pražákovi, který se netají tím, že je velký milovník žen, dala Eva v úterý palec a veří, že právě s ním má šanci se do hry o pět miliónů vrátit.

„Chtěla jsem se přiznat, že několik dní před zúčtováním jsem tu měla hodně těžkých,” začala se opět litovat Eva, která ze sebe od chvíle, co do Vily vstoupila, dělá chudinku, které všichni ubližují. „Ale díky tomu zelenému šátku jsem si uvědomila smysl, proč tu jsem, a že chci bojovat. Dneska si volím za soupeře člověka, který na to, jak dlouho tady je, si neuvěřitelně vyskakuje, všude byl a všechno zná. Myslím si o něm, že moc rozumu nepobral. Ten člověk mi ublížil vnitřně, moc dobře věděl, že mi ubližuje a dělal to schválně. Takový lidi venku nesnáším," okomentovala svůj výběr soupeře slávou posedlá blondýna.

Eva půjde do Duelu již podruhé a může jen doufat, že ji diváci vrátí zpět a alepsoň na chvíli ještě unikne průšvihům, které na ni venku čekají! Nepříliš inteligentní blondýna totiž čelí trestnímu oznámení, že se jako majitelka a jednatelka pardubického autobazaru vědomě podílela na jeho tunelování a nebyla jen bílým koněm, jak se všem pokouší namluvit a jak jistě bude tvrdit i nadále.

Na Feuereislovou se valí další a další trestní oznámení podvedených klientů bazaru, kteří tvrdí, že vědomě podepisovala jako jednatelka fiktivní smlouvy o prodejích a převodech aut a klamala věřitele. Je rovněž podezřelá z trestného činu podvodu.

No, bloňďatá Evička je každopádně pěkný ptáček!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

U sprchování závěs, nebo zástěna? Obojí má výhody i nevýhody

Styl

I zdánlivě neškodné léky mohou ovlivnit schopnosti řídit auto. Na jaké si dát pozor?

Bydlení

Dřevěná podlaha vypadá skvěle. Její údržba má ale svá jasně daná pravidla

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu